Юрій Анікєєв – чемпіон світу в шашках рапід

shashki_anikeev_ivanovВ Ізмірі (Туреччина) завершився Чемпіонат світу з міжнародних шашок (100-клітинна дошка), на якому подвійний успіх очікував на українців у чоловічому турнірі.

Міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв блискуче провів всю дистанцію, і виборов звання чемпіона світу в швидкій грі (рапід). Харківянин на шляху до золота подолав трьох міжнародних гросмейстерів з Латвії, Сенегалу та Білорусі. Набравши 13 очок, Анікєєв випередив одного з найтитулованіших спортменів світу – Олександра Шварцмана. Росіянин і з ще одним українцем Артемом Івановим мали однакову кількість балів – по 12, але за додатковими показниками саме Шварцман посів другу сходинку. А спортсмен з Дніпропетровська замкнув чільну трійку, тим самим забезпечивши подвійне представництво України на пєдесталі пошани.

У жіночій половині змагань виступали Вікторія Мотричко і Ольга Балтажі. Наші лідери в особистому турнірі посіли 5-6 місця, вслід за чотирма представницями Росії, які поділили між собою призи.

У командному заліку чоловіча національна збірна стала чемпіоном світу, а жіноча – віце-чемпіоном. Наші чоловіки випередили представників Росії та Сенегалу, тоді як українки поступилися лише росіянкам.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *