Український екіпаж у складі Юрія Протасова та Павла Черепіна переміг на «Szilveszter Rallye 2017» у моноприводному класі Н8

У «Передноворічному Ралі», а саме так перекладається назва перегонів «Szilveszter Rallye 2017», які відбулись 28-29 грудня в Будапешті (Угорщина) на кільці «Хунгароринг», взяв участь український екіпаж у складі Юрія Протасова та Павла Черепіна. 

Наші спортсмени здолали всіх суперників та здобули перемогу, оголосивши таким чином новий етап своєї спортивної кар’єри.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 екіпажів з 7 країн. Українці змагались за кубки моноприводного класу Н8, де конкуренцію їм складали 36 інших екіпажів на різноманітній техніці від BMW Z4 M Coupe та Lotus Exige до Lada VFTS та навіть Lada 2101.

Юрій та Павло стартували на Citroën DS3 R3T Max та здолали суперників, не давши їм жодного шансу на обгін. Найближчого суперника український екіпаж обігнав на 24,3 секунди.

Напередодні змагань  Протасов та Черепін повідомили на своїй сторінці у Facebook, що вони узгодили плани на початок 2018 року і представлятимуть Україну на Ралі Швеції, яке відбудеться 15-18 лютого.

Довідково: Екіпаж Протасова та Черепіна припинив регулярну участь у ралійних перегонах у 2015 році. Того сезону українські пілоти здобули «срібло» заліку WRC2 чемпіонату світу з ралі, що донині є найвищим досягненням України на рівні світової першості.

Того ж року Протасов та Черепін фінішували сьомими в абсолютному заліку Ралі Італія, поступившись лише найсильнішим екіпажам на техніці класу WRC, — це також є українським рекордом на окремих етапах чемпіонату світу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *