Юрій Володько здобув перемогу на першому в світі фестивалі зі скелелазіння Red Bull Psicobloc!

Під кінець 2017 року скелелази з усього світу змагались на першому скелелазному фестивалі Red Bull Psicobloc, який відбувся в грудні в Діббі (провінція Мусандам, Оман).

Змагання були організовані відомим американским скелелазом Крісом Шармою, який активно популяризує DWS (deep water solo). Цей фестиваль став першим подібним заходом на всьому Ближньому Сході. Суть змагань полягала в максимальному проходженні маршруту, що фіксувалось за допомогою червоних прапорців, які спортсмени збирали протягом свого сходження без використання страховки.

Протягом дня Кріс Шарма демонстрував глядачам свій талант світового рівня. Він майже здолав власний проект Ultimate Route, а у фіналі сам створив маршрут, розміщуючи прапорці на скелі під час свого підйому.

Загалом у змаганнях взяли участь 41 спортсмен, а переможцем серед чоловіків став українець Юрій Володько. У жіночому заліку перемогу здобула Майсам Эль Кайі (Mayssam El Kaii).

Другі та треті місця посіли серед чоловіків Хамад Саджвані (ОАЕ), Ян-Георг Вагенфельд (Німеччина) відповідно та Анна Ромео (Франція), Ірма Кеслер Прата (Хорватія)- серед жінок.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *