З бронзовою нагородою повернулись українці з ЧЄ зі спортивної аеробіки!

В місті Анкона (Італія) відбувся 10 чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих.

Загалом у Чемпіонаті взяли участь 502 спортсмени з 23 країни. Україну представляли 27 спортсменів.

Найкращий результат продемонструвала команда з Аероб степу (командна аеробіка з використанням степ платформ). Тут українці вибороли бронзову медаль, а також Україна отримала дві ліцензій на майбутні ІІ Європейські Ігри 2019 року у програмах змішаних пар та змішаних груп.

У загальному медальному заліку Україна посіла 5 сходинку турнірної таблиці. Серед юніорських команд, наші співвітчизники посіли 6 місце серед 19 країн-учасниць, а серед двадцяти дорослих команд-суперниць ми посідаємо 7 місце.

«Конкуренція була складною, змагатись було не легко, але загалом ми всі задоволені виступом. Розраховували, звісно, на срібло, але мав місце імідж країни. І хоча технічним комітетом нас визнано другими, за підсумками наша команда з аероб степу здобула бронзу.

Як то кажуть, завжди є над чим працювати. Але після виступу на Всесвітніх іграх у Вроцлаві на нас почали інакше дивитись, ми отримували вищі бали, нас стали більше поважати» — ділиться враженнями учасниця національної збірної Катерина Черкез.

Жага до перемоги переповнює наших спортсменів, але відсутність змагального аеробного майданчику в Україні не дає їм можливості виступати на рівних з іншими країнами. Крім того, кількість виїздів спортсменів у рік обмежена: бажана кількість виїздів на міжнародні змагання має становити від 3 до 6 разів на рік, але наші команди мають можливість виїжджати лише 1-2 рази.

«Загалом, наша команда демонструє відчутно кращі результати, в порівнянні з минулими чемпіонатами. Цього розу збірна підняла свої особисті суми балів в усіх програмах мінімум на бал» — відзначає президент Федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

Вітаємо призерів та бажаємо успіхів на Кубку України, який відбудеться у Запоріжжі.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *