Z-Games KaZantip: перший тиждень екстриму позаду

alt24 липня спортивно-екстремальний проект Z-Games KaZantip перетинає екватор – підходить до завершення змагальна частина захоплюючого дійства. Практично в усіх дисциплінах уже відбулися яскраві змагання, ефектні батли, показові виступи та майстер-класи від зірок світового спорту. Визначились чемпіони і призери, але спортсмени і гості фестивалю зовсім не думають зупинятися – увесь наступний тиждень буде присвячено вільному катанню на усіх доступних майданчиках, продовжаться майстер-класи, і все це у супроводі легкої музичної програми задля розгрузки.
Одним з партнерів фестивалю виступив і Спортивний комітет України, який має у своїх лавах зокрема і федерації екстремальних видів. Президент СКУ Ілля Шевляк відзначив не лише високий рівень організації Z-Games, але й важливість їх проведення для розвитку неолімпійського руху в Україні.
«Лозунг, під яким проходить фестиваль, говорить сам за себе – це «Більше, ніж ігри», «More Than Games». Хочеться сказати про те, що на такому високому рівні захід проходить вперше. Важливим аспектом є проведення Z GAMES в рамках фестивалю Казантип – це окрема спортивна складова, надзвичайно важлива для молоді, адже є безпосередня можливість ознайомитися з різними видами спорту .
Крім цього, випробувати на себе в екстремальних видах, взяти майстер-класи та на власному досвіді відчути особливості тієї чи іншої дисципліни. А з часом, можливо, почати професійно ним займатися. Ще одним важливим моментом є популяризація самих видів спорту і здорового способу життя загалом. На цьому фестивалі збираються представники з різних регіонів України. Правильна інформаційна кампанія дозволила зібрати справжніх прихильників , активних фанатів і тих, хто просто знайомиться з екстремальними видами спорту.
Це унікальна можливість  здійняти популярність молодих, але яскравих видів спорту, на новий рівень. Мова про вейкбординг, кайтинг, паркур, маунт-бординг, фрізбі, боулдеринг, велоекстрим та багато інших. Переконаний, Z-Games KaZantip ,буде мати ще більш екстремальне та масове продовження і в наступних роках».

{social}

{iarelatednews articleid=»688,686,685″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *