З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

 Christmas_Card_SKU Спортивний комітет України радо вітає всіх шанувальників українського неолімпійського спорту з прийдешніми святами. Віримо, що в наступному році наші атлети подарують ще більше привидів для радості та гордості. Знаємо, вони викладаються на повну, коли презентують Україну на міжнародній арені.

Кульмінацією 2017 року стануть Х Всесвітні ігри в Польщі, які з 20 по 30 липня прийматиме Вроцлав. Українські спортсмени вже здобули понад 60 ліцензій на Олімпіаду для неолімпійських видів спорту. Ми будемо представлені в пауерліфтингу, підводному спорті, таїландському боксі Муей Тай, сумо, спортивній акробатиці, стрибках на батуті, стрибках на акробатичній доріжці, джиу-джитсу, а також у художній гімнастиці, карате, скелелазінню та воднолижному спорті.

Позаду ще один рік плідної праці та співробітництва з нашими федераціями. Радіємо за карате і спортивне скелелазіння, яких було прийнято до олімпійської родини. Красу свого виду спорту вони зможуть продемонструвати вже на найближчій Олімпіаді в Токіо в 2020 році. Ми продовжимо їх підтримувати і висвітлювати нові перемоги українських каратистів і скелелазів, адже попереду нові виклики.

Впевнено завершив СКУ цей рік, вчетверте провівши фестиваль єдиноборств у Палаці спорту. Ukrainian Combat Games вкотре зібрав кращих представників 14 бойових мистецтв. Цю традицію продовжимо і в прийдешньому 2017 році, бо не боїмося be brave, fight for future!

Родина неолімпійських видів спорту поповнюється новими членами. Ми відкриті для всіх новаторів і небайдужих людей, які в складні часи української державності продовжують розвивати і підтримувати вітчизняний спорт.

Бажаємо, щоб наступні 12 місяців були наповнені переможними новинами, новими рекордами і постійним звучанням національного гімну України.  

Щиро,

Команда Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *