З Одеси стартував ЧУ-2016 з тенісболу

futnet_odesa_start_ukrchamp_2016Нещодавно в Одесі відбувся перший тур цьогорічного розіграшу чемпіонату України з футнету (тенісболу). У змаганнях взяли участь дві команди з Києва та чотири місцеві колективи. Поки що у бій не пішов чернівецький «Cosmosat».

Головними фаворитами старту були столичні команди. Як і прогнозувалося, вони виявилися сильнішими за своїх більш молодих колег. Однак двоє дебютантів ЧУ-2016 з футнету – «Гоп-Стоп» і «Діастан» — змогли виграти по сету в Healthgroup та Голосієво (обидві – Київ). Як відзначили у Федерації футнету України, це стало приємним сюрпризом.

Проте загалом перший тур пройшов без сенсацій. Після одеського етапу по три перемоги мають обидва київські клуби, які посіли перші дві сходинки в турнірній таблиці, ще дві команди з Одеси — Scorpio-N і Торнадо – мають по одному виграному матчу в активі, тому наразі займаються третє і четверте місце відповідно.

У цьому році, повідомили у Федерації футнету, система розіграшу національної першості повернеться до класичної форми: в рамках регулярного чемпіонату команди зіграють один з одним по одному разу, а у «Фінал чотирьох» вийдуть чотири кращі клуби за підсумками ЧУ-2016.

Довідка. Футнет – офіційна міжнародна назва. Тенісбол – футнет в Україні. Цей вид з боку виглядає досить незвично: футбольним м’ячем грають через тенісну сітку на волейбольному майданчику. Суть гри також є синтезом вказаних трьох видів спорту.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *