Загальні збори IWGA: основні меседжі

 iwga_general_meeting-2017_denmark У понеділок, 3 квітня, в Орхусі (Данія) відбулися щорічні Загальні збори Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA), на яких основний фокус тримався на прийдешніх Всесвітніх іграх у Вроцлаві (Польща) та обговоренні й голосуванні за нових членів.

Без нових членів в IWGA

Учасники загальних зборів проголосували за наступні заявки на членство від: Міжнародної федерації баскетболу, Міжнародного союзу тріатлону, Міжнародної федерації ушу, Міжнародного союзу велосипедистів, Всесвітнього союзу водно-моторного спорту, Міжнародної федерації сучасного п’ятиборства та Об’єднаного світу боротьби.

На цей раз, жодний з семи аплікантів не отримав необхідних дві третини голосів. Наразі кількість федерацій-членів IWGA залишається 37.

Велика зацікавленість у Всесвітніх іграх 2017

Представники Організаційного Комітету Вроцлава-2017 звітували про приготування до події. Були представлені кілька місць проведення змагань, а також розміщення та плани поїздок учасників і ЗМІ. Організаційний Комітет провів понад 100 рекламних заходів для Всесвітніх ігор, починаючи від зустрічей в місцевих школах, коли діти пробували себе у видах спорту, представлених на Всесвітніх іграх.

Стартував продаж квитків, і вже продано понад 20 тисяч. Значної уваги до Ігор-2017 проявляють медіа і телебачення, про що наголосив у своїй презентації новий медіа-директор IWGA Хейген Боссдорф: «у глобальному масштабі це будуть найкраще висвітлені Всесвітні ігри, аніж будь-коли до цього».

Наразі підтверджено телевізійне покриття в таких країнах, як Китай, Німеччина та Франція. Окрім цього, на сьогодні тривають ще кілька переговорів.

Співпраця з МОК

Генеральний директор Олімпійського каналу Марк Паркхам розповів про співпрацю між IWGA та Міжнародним олімпійським комітетом стосовно трансляції Всесвітніх ігор на Олімпійському каналі.

Зазначимо, що саме 3 квітня The Olympic Channel та Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор анонсували спільну угоду, яка включає медійні права на ВІ-2017. Частиною домовленості є те, що Олімпійський канал наживо щоденно транслюватиме Десяті Всесвітні ігри, які пройдуть у Вроцлаві з 20 по 30 липня.

Спортивний директор МОК Кіт Макконел підкреслив гарну взаємодію, яка була до сих пір між МОК та IWGA і яка на сьогодні стала навіть сильнішою, а також зазначив, що тепер змагальна програма Олімпійських та Юнацьких Олімпійських ігор є більш гнучкою.  

Всесвітні ігри 2021

Новопризначений генеральний виконавчий директор Всесвітніх ігор 2021 ДіДжей Маковець представив інформацію стосовно планів проведення Всесвітніх ігор у 2021 році, які прийматиме Бірмінгем (Алабама, США).

Маковець має за своїми плечима досвід керівництва у кількох дуже популярних і відповідальних міжнародних та національних спортивних подіях, включно з Олімпіадою-1996, Олімпійським фестивалем США 1994, Іграми Доброї волі, Викликом Світового Футболу (World Football Challenge) та Всесвітніми іграми поліцейських і пожежників. Він також брав участь у заходах, пов’язаних із Супер Боулом, Тижнем Всіх зірок Вищої ліги бейсболу і Чемпіонатом США з фігурного катання.

«Нам відомі вимоги до проведення Всесвітніх ігор, тому ми маємо намір за декілька тижнів до Ігор-2017 направити нашого спортивного директора Стівена Містрота до Вроцлава, щоб він міг стежити за організацією події», – сказав Маковець. Очікується, що цього літа за Іграми-2017 уважно стежитиме велика команда організаторів з Бірмінгему.

Нагадаємо, раніше ми писали про зміни в SportAccord, які мають торкнутися назви організації та президентської посади. Окрім того, вже зараз IWGA повідомила, що є зацікавлені сторони провести Всесвітні ігри 2025.

Додамо, відкриття ВІ-2017 у Вроцлаві, а також інші спортивні заходи в рамках головного мультиспортивного турніру чотириріччя відвідає голова МОК Томас Бах.

Переклад матеріалу, представленого International World Games Association

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *