Загальнокомандне срібло привезла збірна України з бодібілдингу!

В місті Біарріц (Франція) відбувся чемпіонат світу з бодібілдингу. Україну на турнірі представляли 15 спортсменів. За підсумками змагань українська збірна посіла другу сходинку медального заліку серед 42-х країн-учасниць, здобувши 11 нагород.

Найуспішнішим став виступ Оксани Оробець, яка виборола золото у категорії фітнес понад 163 см та здобула титул абсолютної чемпіонки світу.

Ще дві найвищі нагороди додому привезли Назар Хархун у чоловічому фітнесі та Христина Токарева у категорії фітнес-бікіні до 166 см.

На другу сходинку п’єдесталу світової першості піднялися Ганна Скворцова (бікіні до 158см), Яна Єнько (бікіні до 160см), Христина Коротка (бікіні до 164см), Оксана Бригідир (бікіні до 169см), Ольга Кулінич (велнес понад 163см)  та Олександра Дубініна (фізік понад 163см).

Бронзу здобула Катерина Алєйнікова у категорії бікіні понад 172 см.

Сергій Гордєєв (чоловічий фітнес), Галина Безпалько (бікіні до 162см) та Ганна Ус (бікіні понад 172 см) посіли четверту сходинку турнірної таблиці. А Яна Лихута (бікіні до 166 см) та Ольга Андрощук (фітнес до 163см) розмістились на 5 та 8 сходинці відповідно.

Перше загальнокомандне місце посіла збірна Росії, яка складалась з 36 атлетів. Третю сходинку командного заліку здобула збірна Словаччини.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *