Захарова і Потапова в призах найбільших боулдеринг-змагань Польщі

climbing_poland-2017Цими вихідними у Варшаві (Польща) відбувся найбільший аматорський турнір з боулдерингу Bloco Masters 2017. Представники збірної України вибороли дві нагороди серед 157 учасників.

Пройти кваліфікаційний відбір зуміли Олексій Самусь, Сергій Топишко, Олег Покусаєв, Сергій Карпін, Маргарита Захарова та Ніка Потапова. А ось впритул наблизитися до нагород зуміли лише троє з них. До фінальної частини турніру вийшли Сергій Топишко (Луганськ/Київ), Маргарита Захарова (Харків) і Ніка Потапова (Українка, Київська обл.).

Сергій, який завершив минулорічний кубковий сезон в топ-25 світу, зупинився поблизу медалей – п’яте місце.

Юна Ніка Потапова продовжує успішно виступати на міжнародній арені навіть серед дорослих боулдерів, і на Bloco Masters 2017 стала третьою.

Маргарита, призерка Krakem All 2016 та GORETEX Be a Rockstar 2016, посіла другу сходинку, продемонструвавши найкращий результат у нашій команді.

Нагадаємо, що Міжнародний олімпійський комітет додав скелелазіння до олімпійської програми в Токіо-2020. Попередньо заявлено, визначатиметься майбутній переможець Олімпіади за комбінованим заліком – підсумовуватимуться результати кожного спортсмена у швидкості, складності та боулдерингу.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *