Затверджено програму Всесвітніх Ігор 2021!

В місті Бангкок (Таїланд) відбувається один із найважливіших міжнародних спортивних форумів  «SportAccord Convention», який стартував 15 квітня. Тут зібралась вся спортивна еліта світу і саме зараз приймаються рішення, які згодом вплинуть на всю історію спорту.

В рамках цього надпотужного заходу відбулось і цьогорічне Загальне засідання Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор. 16 квітня Хосе Перурена було повторно переобрано на посаду Президента Міжнародної асоціації Всесвітніх Ігор (IWGA).

У своїй вітальній промові Хосе Перурена зазначив: «Сподіваюсь, що наступні роки запам’ятаються, як період спокійного, стійкого розвитку, в якому провідні спортсмени наших видів спорту отримають можливість насолоджуватися «майже олімпійським» досвідом, і в якому міста-господарі пишатимуться можливістю приймати на своїй території Всесвітні Ігри».

Ще одним важливим результатом сьогоднішньої зустрічі стало погодження Спортивної програми Всесвітніх Ігор, які відбудуться в Бірмінгемі у 2021 році. За попередніми даними IWGA на майбутній головний старт чотириріччя зберуться близько 3 600 спортсменів з більш ніж 100 країн світу.

На сьогоднішній день погоджено 30 видів спорту, які увійдуть до основної програми змагань, а саме:

Артистичні види спорту: танцювальний спорт, гімнастика;

Бойові мистецтва: джиу-джитсу, карате, кікбоксинг (WAKO), таїландський бокс Муей Тай, сумо;

Ball Sports: веслування на каное (кануполо), фістбол, флорбол, гандбол (пляжний), корфбол, лакрос, ракетбол, софтбол, сквош;

Точні види спорту: стрільба з лука, більярд, боулз, боулінг;

Силові види спорту: пауерліфтинг, перетягування канату;

Trend Sports: парашутний спорт, підводний спорт, спорт з літаючим диском, рятувальний спорт, спортивне орієнтування, роликовий спорт, скелелазіння, вейкбординг та водні лижі.

«Ми маємо гарний баланс між командними та індивідуальними видами спорту, які вимагають різноманітних навичок, як-то сила, точність, контроль, артистизм, витривалість, мужність і спритність. Ми взяли до уваги всі звіти про минулорічні ігри у Вроцлаві та виступи наших федерацій. Ми всі очікуємо чудового проведення Ігор у Бірмінгемі в 2021 році» — зазначив Хосе Перурена.

Окрім основної програми, як і в попередні роки, на Всесвітніх Іграх-2021 будуть представлені і чотири додаткові (invitational sports) види спорту. Зокрема розглядається можливість щодо проведення змагань з баскетболу на візках, регбі на візках, лакросу та дуатлону.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *