Завершилася національна першість з авторалі

autorally_2016Цими вихідними на Львівщині відбувся заключний шостий етап чемпіонату України з авторалі «ХІV Ралі Галіція-2016». У змаганнях взяли участь 16 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів, які наочно продемонстрували не тільки майстерність керування спортивним автомобілем, але й вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

В рамках етапу були передбачені перегони на спеціальних ділянках. Загалом учасники подолали дистанцію в 151 км, з яких дві суперспецділянки та чотири спецділянки.

Переможцями індивідуального заліку стали киянин Олександр Козлов та дніпрянин Олександр Островський, екіпаж автомобілю Subaru Impreza. Другими фінішували представники Дніпра Сергій Потійко і Олександр Фельдман також на Subaru Impreza. Третій рядок підсумкового протоколу на рахунку одеського екіпажу у складі Андрія Зізака й Олени Баранек, які долали дистанцію на Ford Fiesta.

В командному заліку місця розподілилися наступним чином: 90 очок набрала одеська команда Odessa Rally Team; 72 пункти в активі володарів другого командного місця – київського колективу Ultra GP; топ-3 кращих команд замкнула Vortex Racing Team зі столиці з 55 балами в скарбничці.

Головним арбітром шостого етапу національної першості з авторалі став суддя національної категорії Сергій Єженков.

Раніше ми писали про щільні результати на п’ятому етапі національної серії кільцевих гонок тайм аттак.