Завершилися змагання з танцювального спорту «Uzhgorod Open 2013»

Uzh-0227-28 квітня в Ужгороді  відбулись 13-ті традиційні міжнародні  змагання з танцювального спорту «Uzhgorod Open 2013». На відкритті змагань з вітальним словом виступили Президент ВГО «ВФТС», народний депутат України Борис Давидович Дейч та голова Закарпатської ОДА Олександр Олександрович Ледила.

В рамках змагань відбувся Чемпіонат України в Європейській програмі серед Юніорів 1. Перемогли спортсмени  Горячок Максим та Гевал Інна (клуб спортивного танцю «Крок», м. Хмельницький).

А також було проведено Кубок України в латиноамериканській програмі серед Юніорів 2. Перемогли Бабенко Євген та Дарчук Анастасія з м. Одеса.

Змагання світової класифікації були  представлені в таких номінаціях:

  • WDSF WORLD OPEN STANDARD (19-35 років),
  • WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN (19-35 років),
  • WDSF YOUTH OPEN STANDARD & LATIN (16-18 років),
  • WDSF OPEN STANDARD SENIOR 2 (45-55 років),

В категорії Дорослі WDSF WORLD OPEN STANDARD виступило 54 танцювальних дуети з 16-ти країн світу, в тому числі 5 зіркових танцювальних дуетів. Перше місце  — Лятов Володимир-Мишко Вероніка – Україна, на другому місці дует із Росії – Бронніков Артем — Гришко Дарія та бронзові призери – Ласло Чаба та Палі Вікторія з Угорщини.

У номінації WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN також  перемогли ужгородці, вихованці клубу спортивного танцю «Грація» — Лятов Володимир та Мишко Вероніка, друге місце посіли  Ярослав Галай та  Клішина Катерина (м.Київ, КТС «Юнік-Денс»). Бронзу отримали —  Ріхард Еглітіс та Агне Малінаускайте з Литви.

Крім того, відбулись відкриті міжнародні змагання серед Юніорів, Ювеналів та класифікаційні змагання для всіх груп від 7 до 35 років, в яких взяли участь близько 1000 пар з понад 20-ти країн світу. 

Прес-служба ВФТС

{social}

{iarelatednews articleid=»1474,1452,1408,1339″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *