Завершився ЧС з шахів! Жіноча команда перевершила очікування!

10 днів тривали настільні баталії у російському Ханти Мансійську, які змушували нервуватись та тамувати подих спортсменів та шанувальників шахів з усього світу.

Тепер з інтригою покінчено, а переможців визначено. Чемпіонами світу у 2017 році стали збірна Росії (жінки) та шахісти Китаю (чоловіки). З другою сходинкою все вийшло навпаки: у жіночому турнірі срібло дісталось збірній Китаю, а в чоловічому – збірній Росії. Бронзові медалі вибороли жіноча команда Грузії та чоловіча Польщі.

Наша жіноча збірна, яка у нинішньому складі мала лише шостий стартовий рейтинг, перед останнім туром займала другу позицію, але поразка в заключному раунді від збірної Росії з рахунком 1-3 та перемоги основних конкуренток за призові місця відсунули нашу команду від п’єдесталу пошани. Українки поділили місця з третього по п’яте та за додатковими показниками посіли лише п’яту сходинку, набравши 12 командних та 19,5 особистих очок.

Чоловіча збірна України, на відміну від жіночої, мала третій стартовий рейтинг, проте навпаки весь турнір перебувала у середині таблиці без претензій на медалі і у підсумку стала шостою, набравши 8 командних очок і 17,5 особистих.

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *