Завершився другий день змагань з пляжного волейболу за Кубок України!

24 серпня завершився другий день Кубку України-2017. Вже визначились зі своїми місцями 48 команд і сьогодні ми побачимо гру лише 8 жіночих та 8 чоловічих команд, які боротимуться за вихід у півфінал, а після обідньої перерви зійдуться у фінальних матчах за нагороди.

Протягом другого дня змагань неочікуваних результатів знову не було. Всі фаворити впевнено пройшли першу сітку, незважаючи на поривчастий вітер та палюче сонце, які додавали клопоту спортсменам. Але варто відзначити, що склад учасників цьогорічного кубку є напрочуд сильним. Третина усіх матчів завершилась з рахунком 2:1,  а у матчах, які завершились з рахунком 2:0 переможці, як правило, визначався у грі, де кількість очок перевалювала за 21.

Сьогодні в боротьбі за вихід у півфінал ми побачимо 4 жіночі команди, які протягом турніру ще жодного разу не програвали та 4 команди які мають у своєму арсеналі одну поразку. Серед, так званих, «winner-ів» команди-фаворити, а саме: сестри Махно, Луніна/Безпалько, Суліма/Коваленко та Зінчанко/Косякта. Серед команд, які отримали другий шанс ми побачимо: Фенько/Лисенко, Чередніченко/Шумейко, Борисенко/Пересада, Литвиненко/Чекмарьова.

До речі, одним із приємних сюрпризів у результатах став вихід у вісімку кращих команди Чередніченко/Шумейко. Дівчата (18-19 років), показали чудову гру та гідний опір суперникам і тепер додадуть перцю заключному турнірному дню.

Жіноча команда з Молдови завершила змагання у підсумку на 13 сходинці турнірної таблиці. За словами експерта, це є гарним результатом для дебютного виступу дівчат на Кубку України.

Серед хлопчачих команд четвірка переможців виглядає наступним чином: Ємельянчик/Паленко, Медяник/Резник, Попов/Денін та Ковальов/Денисенко. Також сьогодні ми побачимо гру «команд-loser-ів» (ті, що мають попередню поразку), до складу яких увійшли:  Гордєєв/Журавель, Іойшер/Христов, Сергієнко/Лисяний та Ліцман/Павелко.

Чоловічі команди гостей з Молдови виступили гірше за дівчат, обидві команди посіли 17 місце у турнірній таблиці.

З результатами всіх матчів можна ознайомитись на сайті Федерації волейболу України.

Знаємо точно, що сьогоднішні ігри будуть дуже цікавими!

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *