Завершився Кубок України з пляжного волейболу!

На чорноморському узбережжі в рамках фестивалю Z-Games, який ще триває в Одеській області дійшли свого логічного завершення змагання за Кубок України з пляжного волейболу серед чоловіків та жінок!

68 команд з усієї України боролись за національну першість та максимально проявляли себе для рейтингового росту да чималого набуття безцінного досвіду.

Вчорашні змагання завершилися перемогою сестер Махно у жіночому заліку та чоловічої команди Попов/Денін.

Тепер детальніше про весь змагальний день. Великим сюрпризом у жіночому заліку став фінал, де прогнозовані фаворити Махно/Махно зіграли з абсолютно неочікуваними суперниками – молодою командою Чередніченко/Шумейко. Вже вчора відзначалась вправна гра дівчат з Києва, але їх перемога у півфіналі була не передбачуваною. Дівчата з рахунком 2:1 подолали суперниць Луніна/Безпалько у півфіналі та вийшли проти найкращої команди у сітці цьогорічного кубку. Протягом всієї гри Олена і Анна гарно тримались, але дівчатам недоставало досвіду та тактики, яким досконало володіли сестри Махно. З рахунком 2:0 сестри здобули золото.

Отже, підсумок жіночого заліку: золото у сестер Махно, срібло у команди Чередніченко/Шумейко та бронзову медаль здобули дівчата з команди Литвиненко/Чекмарьва.

Чоловіча сітка була більш передбачуваною. Всі найсильніші команди вийшли до півфіналу. Тут у боротьбі зі право змагатись за перше та друге місце зійшлись команди Медяник/Резник проти хлопців з Запоріжжя Гордєєв/Журавель. Інший півфінальний матч зіграли хмельничани Попов/Денін проти запорізької команди Ємельянчик/Паленко.

У фінал з рахунком 2:0 пройшли Медяник/Резник та Попов/Денін. Чоловічий тандем з Хмельниччини Попов/Денін у фіналі розбили суперників та здобули золоту нагороду змагань. Підсумок чоловічого заліку: золото у команди Попов/Денін, срібна медаль у збірної команди Медяник/Резник, бронзова нагорода дісталась хлопцям з Запоріжжя Ємельянчик/Паленко.

Вітаємо з новими здобутками та бажаємо рухатись далі до головної мети!

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *