Завершився перший етап Кубку України з пляжного волейболу!

Сьогодні з самого ранку на Чорноморському узбережжі в рамках спортивно-музичного фестивалю Z-Games відбувся перший тур Кубку України з пляжного волейболу.

На локації «Пляжних ігор», облаштованій Спортивним комітетом України, зійшлись у запеклій боротьбі за національну першість 33 жіночі команди та 35 чоловічих.  

За результатами кваліфікацій до першої турнірної сітки увійшли по 32 команди серед жінок та чоловіків, і навіть справжня літня злива не завадила  їм відіграти свої перші матчі й отримати перші поразки та перемоги.

Серед чоловічих команд сьогодні варто відзначити вже традиційних учасників КУ з Молдови. Це тандеми Михайло Кузуєк/Максим Волянін та Роман Дудіков/Євген Попадюк. Обидві команди без програшу перейшли у наступний тур. Також, на цих змаганнях знову з’явилися гравці міжнародного класу, багаторазові чемпіони України та призери європейських та світових етапів —  кияни Віталій Дідух та Сергій Распутній. Публіка скучила за хлопцями, адже вже досить давно їх не було видно на всеукраїнських змаганнях.

Серед дівчат ситуація фактично та ж сама. Перемогою закінчився день для молдовської жіночої команди у складі сестер Іджилових та для фавориток Кубку сестер Махно, які в цьому році стали призерками трьох етапів чемпіонату Європи поспіль. Окрім них, варто згадати іще одну рейтингову команду, яка залишилась сьогодні в переможцях, це — киянки Діана Луніна та Мирослава Безпалько.

В цілому несподіванок не побачили ні вболівальники, ні судді, ані тренери. Однією із причин такого результату є специфіка формування турнірної таблиці пляжного волейболу. Тут, на перших турах, найбільш рейтингові команди змагаються з командами з самого низу рейтингової таблиці, тож, як правило, не важко здогадатись кому дістанеться перемога. А найсильніші команди в результаті стикаються одна з одною лише у півфінальній та фінальній боротьбі.

Крім того Кубок України не обмежений віковими категоріями. Тут  немає обмежень по верхній шкалі. Не беруть участь тільки діти до14 років. Тож нерідко матчі проходять між кардинально різними віковими категоріями.  На Кубку України спостерігається чимало дівчат віком 15-16 років, які дають гідний опір дорослим командам. Вже зараз можна побачити серед них дуже перспективних спортсменок.

Отже завершився перший день турніру де команди розділилися на дві групи: Переможці та Переможені. Завтра чекатимемо на другий етап турніру, і вже 25 серпня вболіватимемо за улюблені команди у фінальних матчах!  

Прес-служба Спортивного комітету України 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *