Завершився 26-й чемпіонат Європи з мотоболу

altУ Вознесенську Миколаївської області відбулися фінальні матчі 26-го чемпіонату Європи з мотоболу. Реноме найсильнішої команди континенту підтвердила збірна Росії, котра виборола уже 15-й свій чемпіонський титул.
У півфіналі росіяни вдруге на турнірі перемогли збірну України – 9:1 (у групі було 14:1). Єдиний м’яч за нашу команду забив Іван Костюк. У фіналі ж у впертій боротьбі Росія здолала Німеччину – 4:2. Фахівці відзначили чітку комбінаційну гру чемпіонів, а також гру у відборі – при втраті м’яча росіяни не мчали стрімголов до своїх воріт, а одразу вступали у боротьбу, часто ще на чужій половині повертаючи м’яч собі.
У матчі за третє місце збірна України поступилася білорусам – 2:8. Обидва голи знову на рахунку Івана Костюка. Відтак у нас четверте місце.
На церемонії закриття виступив президент міжнародного журі Карл Фогеле, який подякував міському голові Вознесенська Гержову Юрію, першому заступнику міського голови Лукову Віталію за велику організаторську роботу з підготовки та проведення чемпіонату Європи. Були створені європейські умови для роботи членів журі, тренерського складу, умови проживання та харчування для команд, відповідна база для ремонту техніки. Змагання відбулися чесно та справедливо.
У слові у відповідь міський голова звернувся до вболівальників зі словами подяки за підтримку розвитку мотоболу у місті та запевнив, що чемпіонат Європи 2013 чи 2014 року знову буде проведено у Вознесенську . Для цього міська влада докладе всіх зусиль, щоб наші вболівальники знову змогли бачити змагання з мотоболу найвищого європейського ґатунку.
Після цього Карл Фогеле та Юрій Гержов вручили кубки і медалі переможцям ХХVІ чемпіонату Європи з мотоболу – командам Росії, Німеччини та Білорусі.
Мотобол – один з видів мотоспорту, що являє собою гру у футбол на мотоциклах.
Гра проводиться на полі розміром із футбольне, але має невеликі відмінності в розмітці: відсутнє центральне коло, площа воріт має форму півкола. Покриття поля зазвичай не грунтове, а гареве або асфальтове. Асфальт трохи посипають піском для поліпшення маневреності мотоцикла. Грають м’ячем, розміри якого значно більше футбольного. У кожній команді 5 осіб – воротар та 4 польових гравця на мотоциклах.
Мотобольний мотоцикл мало чим відрізняється від звичайної кросової машини. Зміни стосуються лише важелів управління, адже одна нога мотоболіста зайнята м’ячем, і установкою на переднє колесо мотоцикла дуг для ведення м’яча.
{social}
{iarelatednews articleid=»681″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *