Завершився чемпіонат України з кільцевих автоперегонів

autosport-circle-chaikaНа київському автодромі «Чайка» відбувся заключний етап чемпіонату України з кільцевих автоперегонів. У найпотужнішому і найпрестижнішому класі «Туринг-лайт» чемпіоном достроково став Ігор Скуз, який вже в перший день змагань впевнено виграв і кваліфікаційний, і основний заїзд.

Другим фінішував Валерій Жовтоног, який так само не дав конкурентам шансу обійти себе. А ось за третє місце, передає сайт Автомобільної федерації України, розгорнулася справжня боротьба. Новачок змагань Ксенія Нікс добру половину дистанції стримувала натиск Олега Скуза, котрий має 30 років стажу в автоспорті! Врешті-решт досвідченіший гонщик все ж обійшов амбітну суперницю і посів у першій гонці третє місце.

Перед початком другого заїзду справжній подарунок отримали глядачі: пілоти катали усіх охочих по трасі практично в бойовому режимі. Сама ж гонка класу «Туринг-лайт» вийшла доволі «прісною». Ігор Скуз у статусі чемпіона, як завжди переконливо, виграв свою дев’яту гонку за сезон (загалом їх було 10). Для 36-річного киянина це третій поспіль титул!

Олександр Іванченко, який через відмову зчеплення не фінішував у перший день етапу, вже на першому колі прорвався з 8-го місця на 2-ге, вшосте за рік показав другий час у гонці і взяв срібло чемпіонату. Третім фінішну лінію перетнув Валерій Жовтоног – у нього бронза.

Чемпіоном України у класі «Лада-1500» став Сергій Юнашев. У класі «Лада-1600» тріумфував Василь Водолага.

На цьому кільцевий сезон в України не завершується – вже за два тижні на «Чайці» пройде Кубок України.