Завершився чемпіонат України з мотокросу серед дорослих

altУ Мелітополі відбулися гонки 4-го етапу чемпіонату України з мотокросу. У змаганнях узяли участь лише 14 спортсменів. Можливо, так низька «явка» на 4-му етапі національного чемпіонату пояснюється достроковим завершенням боротьби за чемпіонський титул класу Open. 
Микола Пащинський приїхав до Запорізької області в ранзі дострокового чемпіона, а от Роману Морозову і Олександру Пащинському ще треба було поборотися за 2-3 місця.
Старт першої гонки виграв Роман Морозов, але його обійшов спочатку Микола Пащинський, а потім і Олександр. Але Миколі не судилося завершити заїзд переможцем – після кількох кіл лідерства «помер» мотор. Гонку автоматом очолив Олександр Пащинський, який до фінішу зумів зберегти свою перевагу над Романом Морозовим.
Друга гонка пройшла більш «весело» ніж перша. На старті першим був Микола Пащинський, за яким розташувалися Морозов і Олександр Пащинський. У середині заїзду Микола збирався пройти колового пілота, направив мотоцикл по меншому радіусу повороту, але отримав удар в переднє колесо – коловий просто не помітив лідера і перебудовувався з більшого радіусу на менший. Поки Пащинський піднімався після абсолютно несподіваного падіння, його встиг пройти Морозов.
Почалася гонитва, яка завершилася контактом мотоциклів лідерів в одному з поворотів. Роман Морозов впав, а Микола Пащинський знову очолив гонку. Але на останньому колі Морозов наздогнав суперника і знову ж таки з контактом зумів зробити обгін. Пащинський впав, але піднявся і зміг фінішувати другим. Олександр Пащинський виглядав не таким свіжим, як у першому заїзді, і фінішував третім. Тож Морозов зумів утримати другу позицію за підсумками усього чемпіонату.
інформація – motosport.ua
{social}
{iarelatednews articleid=»842,820,782,761″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *