Завершився чемпіонат України з ралі-рейдів

autosport-kimmerian-road-Bogdan-NovytskiyНа Керченському півострові відбувся четвертий і заключний етап чемпіонату України з ралі-рейдів. Організатори гонки під назвою «Кіммерійський тракт» запропонували учасникам подолати 624 кілометри степовими дорогами і жорстким бездоріжжям Криму.

На багатьох ділянках дистанції траса поросла травою, що створювало додаткові труднощі для гонщиків. Могло бути іще гірше, однак погода милувала – попри високу вірогідність опадів у прогнозах погоди більшість гонки учасникам світило сонце.

Як відзначив директор гонки Владислав Белінський, ралі-рейд пройшов стабільно і безпечно: «У першу чергу, нам пощастило з погодою, що для рейдовиків має велике значення. Туман, який тримався кілька днів, розсіявся до вихідних, поліпшивши умови проходження траси. Слизькі і грязьові ділянки були тільки на початку першого етапу, далі – сухий швидкісний трек. Спортсмени отримали величезне задоволення від участі і теплого прийому кримчан».

На такій трасі пілоти не боялися тиснути на педаль газу, розвиваючи на окремих ділянках надзвичайно високу як для ралі-рейдів швидкість. Беззаперечним переможцем «Кіммерійського тракту» став Богдан Новицький: чинний чемпіон України та лідер сезону разом зі своїм штурманом Романом Поліщуком випередили найближчих переслідувачів майже на 28 хвилин.

За срібло наполегливо боролися відразу кілька лідерів дисципліни. Михайло Лисяк та Микола Кузнєцов пліч-о-пліч пройшли перший, найдовший і найважчий, гоночний день і фінішували з різницею в 19 секунд. Але на найбільш цікавому місці ця боротьба обірвалася: екіпаж Лисяка, хоч і вийшов на старт наступного дня, не зумів завершити гонку з технічних причин. Тож Микола Кузнєцов з Віталієм Євтеховим узяли срібло етапу, а бронза абсолютного заліку дісталася тандему Руслан Соловйов-Максим Барабаш.

{social}


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *