Завершився ІІ тур ЧУ з футнету

fut_net_newВ Чернівцях завершився 2-й тур чемпіонату України з футнету (тенісболу). Тур виявився видовищним та яскравим. Гравці команд виглядали на майданчику більш впевнено, ніж у попередньому турі змагань, і продемонстрували цікаву та змістовну гру (це дебютна всеукраїнська першість з футнету, і учасники переконані, що майстерність зростатиме із кожним новим турніром). Особливо вдалим тур виявився для київського ТК «Голосієве», який здобув перемогу у всіх розрядах.

Другого дня змагань були розіграні нагороди в одиночному розряді. Попередній тур у Луцьку, нагадаємо, сенсаційно виграв екс-футболіст «Буковини», «Чорноморця» та інших команд майстрів Ігор Мигалатюк. А ось у рідних стінах повторити цей успіх Ігорю не вдалося. Він поступився представнику ТК «Голосієве» (Київ) Юрій Машталіру і на першому етапі, і у фіналі.

Третє місце в одиночному розряді виборов представник команди «Зірки Буковинського футболу».

Отож, загальнокомандну перемогу в Чернівцях святкували тенісболісти з Києва («Голосієве»), які напередодні виграли і парні змагання, і трійки. До клубної скарбнички вони поклали максимальних 27 очок. Друге місце на домашньому турі здобула команда «Космосат» (Чернівці) – 20 очок, третє – «Маяк» (Чернівці) – 17 очок, четверте – команда «Зірки Буковинського футболу» – 15 очок. Замкнули п’ятірку, яка змагалася у Чернівцях, юні тенісболісти з житомирського «Легіону ХХІ» – 14 очок.

Наступний тур має відбутися 9 жовтня 2012 р. у Житомирі.