Завершився Кубок України з ралі

rally-odesa-2012Володарем Кубку України з ралійних перегонів сезону 2012-го року став екіпаж Юрій Кочмар-Сергій Коваль, який ще перед заключним етапом був недосяжним для суперників.

Перед «Ралі Одеса» здавався досить очевидним і розклад у боротьбі за срібло і бронзу – їх, згідно передстартових розкладів, повинні були розділити між собою два Миколи, Никитюк та Кузнєцов.

На жаль чи на щастя, але гонка пішла за зовсім непередбачуваним сценарієм. Вже після перших двох спецділянок стало ясно, що шанси Никитюка тануть на очах: Поломка редуктора завадила йому своєчасно поставити машину в нічний закритий парк. Як результат – старт наступного дня з десятихвилинним «хвостом» за спиною. Цілком очевидно, що яку б перевагу не мав досвідчений одесит над суперниками з інших класів, а про високе місці в абсолюті йому доводилося забути. Так і вийшло: пройшовши залишок дистанції без поломок, Никитюк фінішував лише на десятому місці абсолютного заліку.

За такої ситуації Кузнєцов, який проводив чергову стабільну гонку, міг особливо не переживати – фініш на будь-якій позиції вище Никитюка автоматично виводив його на друге місце у підсумковій турнірній таблиці. Та хто б міг подумати, що Никитюк залишиться взагалі без призового місця? А саме так і сталося, і «винен» в цьому молодий киянин Юхим Важеєвський, який проводить лише другий сезон на повнопривідній техніці. Друге місце в абсолютному заліку ралі плюс два бонусних очка за третій результат на супер-спешіалі дозволили лідеру «77 Rally Team» набрати в одеській гонці 42 бали. А це означало, що саме він став третім призером Кубка України, відтіснивши Миколу Никитюка на четверту позицію.

Що ж до першого місця в «Ралі Одеса», то його завоював чинний чемпіон країни Валерій Горбань, який розглядав дану гонку, за його власними словами, лише в якості тренування перед вирішальним для нього етапом чемпіонату України в Херсоні (5-6-го жовтня).

джерело: rally.in.ua

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *