Завершився перший чемпіонат України з футнету

futnet_new_2012Минулими вихідними Київ приймав останній тур першого Чемпіонату України з футнету. Столичний тур подарував глядачам безліч чудових епізодів гри та стільки ж позитивних емоцій.

Спершу боротьба розгорнулася у «синглах». Тут основними претендентами на золоту нагороду були Ігор Мигалатюк із чернівецького клубу «Cosmosat» та Юрій Машталір із столичного ТК «Голосієво». Мигалатюк перед останнім туром посідав перше місце турнірної таблиці із результатом 16 очок, Машталір «ішов» слідом за ним із 15-ма очками в загальному заліку. Для перемоги в турнірі чернівчанину необхідно було пройти далі, ніж столичному футнетисту, однак зробити цього він не зміг, оскільки припинив свій виступ ще до фіналу. Натомість, Машталір впевнено дійшов до головної зустрічі турніру і, не менш впевнено, переграв там представника «ДК» Київ.   

Що ж стосується двійок та трійок, то тут ситуація склалась точно так само як і у одиничному розряді, з тією лише відмінністю, що перед фіналом найбільше очок в турнірі мали кияни із ТК «Голосієво». Які, до слова, й довели свою перевагу до логічного завершення, щоправда свої фінали вони програли «ДК» Київ, однак у загальному заліку стали першими.

Отож, по завершенню всеукраїнської першості з футнету маємо такі результати:

1. ТК «Голосієво» (Київ)

2. «Cosmostat» (Чернівці)

3. «Маяк» (Чернівці)

{social}

{iarelatednews articleid=»1325,1321,1313″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *