Завершився перший чемпіонат України з маунтінбордингу

altУ Дніпропетровську четвертим етапом завершився прем’єрний чемпіонат України з фрістайл-маунтінбордингу. Першим чемпіоном країни з цього молодого екстремального виду спорту став киянин Ігор Кельбас на прізвисько Елвіс. Він виграв три із чотирьох етапів чемпіонату, а ще одного разу закінчив етап з другим результатом.
Маунтінборд (англ. mountainboard) також відомий під абревіатурою ATB (англ. all-terrain board) являє собою дошку, що нагадує сноуборд і скейтборд, але призначена для їзди пересіченою місцевістю в літній період часу. 
Історія маунтінбордингу почалася в не такому далекому 1992 році, коли двом відчайдушним фанатам активного відпочинку на дошках прийшла в голову ідея кататися гірським схилом не лише взимку, але і влітку, тобто коли немає снігу. Так був винайдений прототип сучасного маунтінборда, дошки на чотирьох великих колесах.
Техніка катання на маунтінборді схожа з технікою катання на сноуборді, та й змагальні дисципліни такі ж: даунхіл – швидкісний спуск, бордеркросс – гонка на дистанції 500 метрів з різними перешкодами, фрістайл – різноманітні трюки та стрибки.
На сьогодні маунтінборд існує з в різних варіаціях: з гальмами і без; з 8- і 9-дюймовими колесами; для катання по асфальту, по траві чи по гірському схилу і навіть з двигуном внутрішнього згоряння.
{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *