Збірна України зі спортивної аеробіки зібрала повний комплект нагород в Угорщині

aerobikaНещодавно команда України зі спортивної аеробіки взяла участь у відкритому чемпіонаті Угорщини, який проходив у м. Будайорш. Наші представники 10 разів піднімалися на пєдестал пошани, з яких двічі на найвищу сходинку.

У категорії «юнаки 12-14 років» переможцями турніру стали Станіслав Галайда в індивідуальних виступах і пара Максим Кравцев-Катерина Виник. Всі представники сумської школи аеробіки.

Друге місце посіли юнацька пара з Бердянська Захар Коваль-Руслана Водоп’янова і сумчанин Давид Матвієнко в індивідуальній програмі серед юнаків 9-11 років. Також на другу сходинку зійшли представниці Сум Влада Ігнатєва, Ксенія Літовченко, Дар’я Лісогуб, Катерина Виник, Аліна Сіробаба, Влада Верба, Софія Красуля і Карина Житник в програмі «денс» серед юнаків старшого віку.

Бронзовими призерами відкритого чемпіонату Угорщини в старшій юнацькій категорії стали Максим Кравцев із Сум (індивідуальний турнір), житомирське тріо Євгенія Недзведська, Анастасія Сердюк та Каріна Куликівська. Серед молодших спортсменів відзначилися на третьому місці лише представники Житомиру: Олександр Гаврушкевич в індивідуальних змаганнях, пара Олександр Гаврушкевич-Софія Омелянчук, а також група в складі Крістіни Юрковської, Вікторії Демчук, Єлизавети Троценко, Анни Соколовської та Аліни Лех.

Загалом збірна України була представлена 47 спортсменами в дорослому, юніорському та юнацькому турнірах.

У змаганнях взяли участь 450 атлетів із 16 країн.