Збірна України готується до домашнього «Мотокросу націй»

motocross-mx3-germany13-14-го жовтня у Києві збереться цвіт європейського мотокросу – столиця України прийматиме «Крос європейських націй-2012», найбільш престижні змагання серед збірних континентального рівня.

У 2009-му році Україна вже приймала «Мотокрос європейських націй». Тоді у Чернівцях наші гонщики показали просто феноменальний результат і посіли третє місце. Уболівальники і самі спортсмени вірять, що на добре знайомому треку у Пирогово українці виступлять не гірше.

За три тижні до змагань у Києві кандидати до збірної України отримали чудову нагоду потренуватися у бойових умовах – одразу п’ятеро наших гонщиків виступили на заключному етапі чемпіонату світу у класі МХ3 у Німеччині. Найкращий результат показав Роман Морозов, котрий за підсумком двох заїздів посів 15-ту позицію з вісьмома очками очок (21-ше і 13-те місце). Міг піднятися вище і потенційний лідер збірної Микола Пащинський, який у другій гонці зробив аж 9 обгонів, але за чотири кола до фінішу зійшов з дистанції через технічні проблеми. Він завершив етап з 23-м показником. Дмитро Асманов став 22-м, Андрій Буренко – 29-м, Андрій Кричфалуший – 33-м.

За підсумками чемпіонату світу МХ3 Микола Пащинський, який проїхав 7 етапів з 9-ти (не забуваємо, що Миколу упродовж року переслідували різноманітні травми), посів 13-те місце (60 очок). Чемпіоном став австрієць Маттіас Фолькнер.

«Завдання було досить простим, – розповів в інтерв’ю порталу motosport.ua менеджер збірної України Олександр Пащинський, – оцінити поточний стан наших пілотів в бойових умовах. Важливо було побачити рівень спортсменів не на тренуванні, а в центрі боротьби, аналогічно тому, що їх очікує на «Кросі націй». Якщо говорити про претендентів на позицію у класі MX2, Буренка та Асманова, то в даний момент це гонщики приблизно одного рівня. В одних елементах сильніший Буренко, в інших – Асманов, але в цілому вони їдуть приблизно однаково. Про претендентів на місця у класі OPEN і MX1 можу сказати, що зараз найбільш переконливо виглядає Роман Морозов. Він у хорошій формі. У Миколи Пащинського був важкий, рваний сезон, що пов’язано з великою кількістю травм. Його фізичні кондиції на сьогодні далекі від ідеальних.

Хорошим результатом у Києві стало б потрапляння до п’ятірки найкращих, ідеальним – до трійки, як це вже було в Чернівцях у 2009-му році. «Крос націй» – це багато в чому лотерея, тому і від вдалого збігу обставин також дуже багато залежить. Ми сподіваємося, що в Пироговому збереться велика армія уболівальників мотокросу, що надихне хлопців на подвиги, і вони зможуть показати усе, на що здатні».

{social}

{iarelatednews articleid=»1187,1175,1128,1112″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *