Збірна України посіла ІІ місце на чемпіонаті світу з кунгфу

FuBiao_2July27_249Нещодавно в Пекіні пройшов ІІІ чемпіонат світу з кунгфу, участь в якому взяли понад 400 спортсменів з 28 країн. Наші спортсмени здобули на змаганнях 12 золотих, 9 срібних, 5 бронзових нагород, та посіли друге загальнокомандне місце.

Протягом турніру українці виступали в таких видах програми, як таолу пігуа, тунбей, фацьзі, таолу дуйлянь, таолу з короткою, довгою та гнучкою зброєю, туйшоу, таолу шаоліньцюань та ін.

Найкращий результат на цій світовій першості показав Петро Сухорада, в його активі 4 золотих, 2 срібних та 1 бронзова нагорода. Майже так само вдало виступив і Костянтин Матулевський, щоправда, в нього на одну – золоту – медаль менше. Крім цього, має чим похвалитися і Кирило Сабадаш, він поповнив скарбничку збірної золотою та срібною нагородами.

Щодо виступів  жіночої команди, то тут маємо 2 золота, 3 срібла та бронзу Лідії Сороки, а також по дві медалі кожного ґатунку від Ольги Стафієвської.

Тренери збірної України з кунгфу – Матулевський М.А., Солодиліна Л.Я., Старовойт А.П.