Збірна України стала другою на чемпіонаті світу з боротьби на поясах Алиш

belt-wrestling-Alysh-wc2013-Leonid-RyabchunУ Польщі відбувся ХІІ чемпіонат світу з боротьби на поясах Алиш. Вперше учасники змагалися у двох стилях – вільному (з роботою ніг) та класичному (без роботи ніг). На чемпіонат приїхало понад півтори сотні спортсменів з 23-х країн планети.

Збірна України за результатами турніру посіла друге командне місце, пропустивши вперед лише борців з Киргизстану, країни, яка вважається батьківщиною цього виду спорту. У змаганнях за правилами вільного стилю наші спортсмени вибороли 8 медалей:

— 60 кг: срібло – Ярослав Мосіндз, бронза – Анатолій Хоменко;

— 70 кг: срібло – Олександр Строкань;

— 90 кг: срібло – Леонід Рябчун, бронза – Андрій Куник;

— 100 кг: срібло – Валерій Комар, бронза – Кирило Сорокотяга;

— понад 100 кг: срібло – Андрій Никитченко.

«Результатом ми задоволені, все ж завойовано 8 медалей, але нас засмучує той факт, що немає золотих, – прокоментував виступ українських борців заслужений тренер України, президент Всеукраїнської федерації традиційних видів боротьби Дмитро Лахно – Але ми віримо: наше золото попереду».

У «класиці» Україна має одну бронзову нагороду, яку у ваговій категорії до 70 кг здобув Рустам Мустафаєв. Дві медалі до командної скарбнички поклали дівчата: у вазі до 65 кг Надія Герасименко стала чемпіонкою світу, Антоніна Хруленко – бронзовою призеркою.

Загалом же чемпіонат засвідчив, що поясна боротьба поступово набирає популярності в усьому світі, завойовуючи нові території. Так, справжньою сенсацією став виступ швейцарця Квентіна Лекама, який тріумфував у категорії до 80 кг.

{social}

{iarelatednews articleid=»1552,937,301″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *