Збірна України стала другою на юнацькому ЧЄ з воднолижного спорту


water-ski-youth-euro-2013У Франції відбувся чемпіонат Європи та Африки з воднолижного спорту серед юнаків. Змагання, в яких взяли участь представники 21-ї країни з двох континентів, проходили у двох вікових групах – U14 і U17.

Збірна України, сформована з вихованців дніпропетровської школи водних лиж, посіла на турнір друге загальнокомандне місце, виборовши 6 медалей – 4 золоті, 1 срібну і 1 бронзову.

Найкращі результати у нас вже традиційно у фігурному катанні. У змаганнях дівчат молодшої групи українки Ольга Івлюшкіна і Станіслава Просвєтова посіли перших два місця, а Ірина Рибак стала четвертою. У хлопців віком до 14-ти років чемпіоном у виконанні трюків на воді став Олександр Самойлов.

Ще два золота до скарбнички збірної поклала Ольга Івлюшкіна, яка перемогла у стрибках з трампліном, пролетівши у фіналі на 29 метрів 70 сантиметрів, та у сумі багатоборства (стрибки, фігурна катання, слалом).

Єдина нагорода у турнірі старшої групи в активі Ганни Пироженко, яка посіла третє місце у фігурному катанні. Серед хлопців вперше у цій категорії виступав один із найбільш перспективних наших воднолижників Данило Фільченко. Поки що йому не вдалося взяти медаль, але стабільні результати у всіх видах програми свідчать про перспективи цього спортсмена – нині він став четвертим у багатоборстві, а за кілька років, кажуть фахівці, зможе боротися за медалі навіть на дорослих чемпіонатах.

Після багатьох років справжньої розрухи в українських водних лижах ми нарешті можемо говорити про відродження. Адже успіх наших юнаків не є випадковістю чи несподіванкою – адже торік на ЧЄ вони були першими у наймолодшій категорії. Українські уболівальники зможуть пересвідчитися, що прогрес дійсно є, побачити найкращі трюки, стрибки і найвищі швидкості на водних трасах, якщо 27-29-го вересня відвідають змагання «Дніпропетровськ Оупен 2013».

{social}

{iarelatednews articleid=»1225,1219″}

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *