Збірна України стала найкращою на ЧС зі спортивного орієнтування

altУ Черкасах перемогою збірної України завершився чемпіонат світу зі спортивного орієнтування серед атлетів з вадами слуху.
Перше місце у неофіційному загальнокомандному заліку наша команда посіла з активом 10 медалей – 3 золоті, 6 срібних та 1 бронзова. Другу позицію утримала збірна Литви (8 медалей – 3 золоті, 5 бронзових), третю – команда з Росії (5 нагород – 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова). На четвертому місці спортсмени з Угорщини з однією бронзовою нагородою.
У заключні дні чемпіонату проводилися змагання на довгій дистанції та в естафеті. На довгій дистанції справжній фурор справили українські дівчата, котрі повністю зайняли переможний подіум. Трійку найкращих серед жінок серед 20 учасниць очолила наша дебютантка Ганна Федосєєва (55:24), другою стала Марина Чекунова (57:37), третьою –Тетяна Біда (57:53).
Уже традиційно для нинішнього чемпіонату серед чоловіків трійку призерів очолив багаторазовий чемпіон міжнародних спортивних форумів, чемпіон Черкас на короткі та середніх дистанціях, литовець Томас Кузьмінскіс (1.02:16). Другим фінішував представник України Олександр Санькін з результатом 1.09:22, третім став литовець Вітаутас Ремейка з результатом 1.14:28 (на жаль, через погане самопочуття володар бронзової нагороди не вийшов на п’єдестал, його нагороду було вручено тренеру). 
У жіночій естафеті переможницями стали представниці Росії (Росінк Марина, Макарова Марія, Найдьонова Антоніна – 1.49:38), які завоювали перше золото для своєї команди. Тільки дві хвилини відділили україночок від першості світу, у них – друге місце (Чекунова Марина, Орлова Вікторія, Біда Тетяна – 1.51:07). Третіми стали дівчата з Литви (Кулбокайте Андрія, Волюнгевісієне Джудіта, Каунеліте Раса – 1.57:38)
Ситуація, наче під копірку, склалася і в чоловічій естафеті: перше місце у росіян (Новіков Павло, Грінін Володимир, Дінгес Віктор – 2.03:47), друге – в українців (Мазур Михайло, Ніколаєнко Руслан, Санькін Олександр – 2.11:02), третє – у команди з Литви (Сонгінас Вітаутас, Ремейка Вітаутас, Кузьмінскіс Томас – 2.12:03).
Беззаперечним лідером Чемпіонату світу-2011 став литовець Томас Кузьмінскіс, який став на цих змаганнях тричі чемпіоном та бронзовим призером. Найкращою спортсменкою стала наша Ганна Федосєєва, котра, будучи дебютанткою, виборола 2 золоті та 1 срібну нагороду.
{social}
{iarelatednews articleid=»716″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *