Збірна України стала третьою на чемпіонаті світу з армспорту

altВ Казахстані завершилася боротьба за медалі чемпіонату світу з армспорту серед дорослих, юніорів, ветеранів і спортсменів з обмеженими можливостями. У заключні дні змагань визначали найкращих серед найкращих – стосунки за столом з’ясовувала еліта.
У боротьбі на ліву і праву руку в семи вагових категоріях виступали жінки і в одинадцяти чоловіки. Найцікавіші деталі з місця подій для порталу ironworld.ru передає Андрій Шарков. «В категорії до 50 кг свою цілковиту перевагу у боротьбі на ліву показала Сніжана Бабаєва зі Словаччини – сестра наших Рустама і Руслана тепер виступає не за Україну… У категорії до 65 кіло українка Наталія Трускалова виборола бронзу.
У змаганнях чоловіків категорії до 55 кг на ліву руку, на подив, не зміг вибороти медаль один з найбільш іменитих українських спортсменів, дванадцятиразовий чемпіон світу Дмитро Безкоровайний. У нього були дуже сильні суперники, найкращим з яких виявився болгарин Георгі Гаядарджиєв.
У вазі до 65 кг бронзову нагороду для нашої команди виборов Хайсер Ібрішев. 
Цікава боротьба розгорнулася в категорії до 70 кілограмів між Олександром Ковальчуком з Росії та представником збірної України Олегом Жохом. У попередньому раунді Олександр достатньо впевнено виграв в Олега, а от у фіналі, змінивши тактику, Жох зумів нав’язати свою боротьбу. Ми пам’ятаємо що в Олега величезний розмір лівої руки, дуже важко загорнути його кисть. Ковальчуку в суперфіналі це вдається, але і в гаку сильнішим виявився українець – є золота медаль.
В категорії до 80 кіло доволі несподівано фаворит Артем Тайнов посів третє місце. Начебто і форма була хороша, говорить український рукоборець… Може, вся справа в тому, що він вже два місяці як служить у морській піхоті України і дуже багато сил віддав для захисту країни. 
Серед армреслерів вагою до 85 кілограмів царював тепер уже 17-разовий чемпіон світу з Харкова Рустам Бабаєв. Срібну медаль тут виборов ще один наш спортсмен Євген Прудник. 
У супертяжах (понад 110 кг) нарешті хоч хтось за останній час зміг вчинити опір беззастережному фавориту з України Андрію Пушкарю. Цим «кимось» виявився не хто-небудь, а сам Фарид Усманов, чемпіон світу, який тепер виступає за Туреччину. У фіналі проти Андрія Фарид зумів розірватися, а потім у зв’язках нав’язати своє захоплення, зі старту затримати атаку Пушкаря… У залі мертва тиша. Але ні, навіть в незручному для себе становищі Андрій зміг зібратися і припечатав руку суперника до столу.
У боротьбі на праву руку наші жінки, як не прикро, залишилися без нагород. Тут відзначимо знову ж таки Сніжану Бабаєву, яка виборола і другу золоту медаль для Словаччини. 
У чоловіків у вазі до 60 кг срібним призером чемпіонату став наш Ігор Іваницький. У категорії до 65 кг Хайсер Ібрішев виборов бронзу. У категорії до 80 кг лише українець Артем Тайнов зміг завдати певних клопотів непереможному на правій Хаджимурату Золоєву з Росії – але до золота наш спортсмен таки не дотягнув. 
Чергову свою перемогу на чемпіонатах світу, уже 18-ту, відсвяткував Рустам Бабаєв, якому не було рівних у вазі до 85 кг. Його брат Руслан став срібним медалістом змагань категорії до 90 кг. 
Приємно здивував усіх наш Сергій Токарєв (до 110 кг). Програвши у попередньому раунді, Сергій пройшов через нижню сітку до фіналу, поборовши на своєму шляху найсильніших армреслерів цієї ваги. А у фіналі, піймавши раж, Сергій просто вчавив у стіл руку спортсмена з Латвії Нормундса Томсонса і вперше завоював титул чемпіона світу.
Ось і атланти армстолу, категорія понад сто десять кілограмів, суперважкоатлети: фаворит Андрій Пушкар і претендент на перемогу з Росії Гаджимурат Омаров. У першому поєдинку Гаджимурату вдалося натягнути кисть Андрію і на старті затримати українського гіганта, потім розрив, на зв’язці – явна перевага Андрія. Якщо він входить у свою боротьбу, його не зупинити – перемога!»
Беззаперечну перемогу у командному заліку, як і очікувалося, здобула Росія. Друге місце у команди Казахстану, третє — в України.
{social}
{iarelatednews articleid=»946,943,896,528″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *