Збірна України третя на Кубку Президента РФ з самбо

sambo-presidents-cup-russiaУ Москві вже всьоме відбулися змагання на Кубок Президента Російської Федерації з боротьби самбо. Це командний турнір, який часом гучно називають неофіційним командним чемпіонатом світу.

У розіграшу Кубку 2013-го року взяли участь 6 команд: Росія, Україна, Білорусія, Вірменія, Молдова і об’єднана збірна країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія).

Впевнену перемогу святкувала збірна Росії, яка ще жодного разу нікому не віддавала це цінний президентський трофей. У фіналі росіяни, які виступали найсильнішим складом, впевнено, на перший погляд навіть легко і невимушено здолала білорусів – 8:1.

Українська команда на чолі з семиразовим чемпіоном світу Віктором Савіновим у першому раунді перемогла прибалтів, а ось у півфіналі в напруженому протистоянні поступилася білорусам. Після сутичок у шести вагових категоріях рахунок був нічийним – 3:3 – і лише перемоги Сергія Лесяка над Іваном Васильчуком (до 90 кг) і Василя Кузнецова над Ярославом Ритком (до 100 кг) забезпечили перемогу Білорусії (поєдинок у вазі понад 100 кг між Юрієм Рибаком і нашим Кирилом Воловиком не відбувся, адже вже ні нащо не впливав).

Добре, що наші самбісти не довго переживали поразку, і усю свою спортивну злість виплеснули в матчі за бронзу проти Вірменії. Як підсумок – перемога з рахунком 7:2 і третє місце на Кубку Президента РФ.

«Цього року ми вирішили трохи змінити формат, – розповів президент Всеросійської та Європейської федерацій самбо Сергій Єлисеєв. – Оскільки 2013-й – рік 75-ліття самбо, і всі наші найбільші змагання присвячені цій знаменній події, виникла ідея «відновити» чемпіонат Союзу, відтворити атмосферу змагань тих років, коли всесоюзні чемпіонати за рівнем майстерності учасників часто перевершували світові. Турнір був дуже сильним за складом учасників, адже розглядався командами як певна проба сил перед ІІ Всесвітніми іграми з єдиноборств (SportAccord Combat Games), які пройдуть в Санкт-Петербурзі 18-26-го жовтня».

{social}

{iarelatednews articleid=»1492,1461,1434,1388″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *