Збірна України – в топ-3 ЧС-2016 з греплінгу

grappling_minsk_wc2016Днями в Мінську завершився Чемпіонат світу 2016 року з греплінгу серед дорослих та молоді. За підсумками змагань доросла збірна України посіла третє загальнокомандне місце, а молодіжна національна команда – друге.

У турнірі No-Gi серед дорослих спортсменів українці двічі дісталися фінальної сутички, проте обидва рази поступилися представникам РФ. Світлана Скрипник стала срібним призером ЧС-2016 у 53 кг, а Максим Петренко – в 100 кг. Бронзу отримали Олена Ліснічук (58 кг), Тетяна Гринько (64 кг), Катерина Шакалова (71 кг), Ігор Філімонов (71 кг), Дмитро Неткачев (77 кг) та Віктор Матейко (+100 кг).

В Gi ми маємо лише «бронзові» здобутки, якими можуть пишатися Тетяна Гринько в 64 кг, Катерина Шакалова в 71 кг, та Сергій Гавриш – у 92 кг.

Молодші спортсмени від 12 до 19 років, поділені на свої вікові групи, разом вибороли 14 золотих відзнак в розділі No-Gi й 9 медалей найвищого ґатунку в Gi. А сума всіх нагород, здобутих нашими школярами, кадетами і юніорами, сягає позначки 80.

Нагадаємо, що на дорослій континентальній першості з греплінгу, яку цього літа приймав Рим, збірна України в обох розділах увійшла до трійки найсильніших.

Довідка. Греплінг – вид спортивного єдиноборства, в якому не наносять удари і не використовують зброю, а прагнуть закінчити поєдинок достроково, за допомогою больового або задушливого прийому. Також відмінною рисою греплінгу є форма – шорти і футболка з коротким чи довгим рукавом – які повинні повністю прилягати до тіла, щоб під час сутички не давати жодному з суперників переваги.

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *