Збірна України вдало виступила на ЧС з городкового спорту

gorodky_news-1Наприкінці серпня в Москві пройшов VI чемпіонат світу з городкового спорту. Участь в змаганнях взяли понад 100 спортсменів з України, Білорусі, Німеччини, Латвії, Молдови, Фінляндії, Росії та ін.

Особисті та командні змагання проходили серед чоловіків та жінок в трьох видах програми: змагання полімерними битами («єврогородки»), змагання з «фінських городків» та класичні городки. Юніори та юніорки розіграли особисту першість.

Розпочався чемпіонат триденними змаганнями із класичних городків, де учасникам потрібно було кожного дня вибити 30 фігур за якомога меншу кількість кидків. Перемогу в цьому виді програми прогнозовано отримали росіяни. Найкращий результат нашої збірної у Антона Шильникова – 5 місце.

В змаганні жінок в цьому виді програми сенсаційно перемогла представниця Білорусі Галина Жаворонкова з рекордним результатом 123 біти на 90 фігур, друге місце посіла наша Світлана Кочергина з м. Кременчук, її результат – 129 біт на 90 фігур.

В командних змагання чоловіків перемогу здобули господарі турніру, українська команда посіла четверте місце. В командних же змаганнях жінок маємо бронзові нагороди.

Значно кращі результати в цьому виді програми показали наші юніори: Юрій Гаращенко – 1 місце (119 біт на 90 фігур), Олександр Костяний – срібна медаль (124 біти на 90 фігур) і такий же результат – срібло — у Світлани Весеніної.

По завершенню змагань з класичних городків наступила черга з’ясовувати стосунки наgordky_news-2 спортивному майданчику представників «фінських городків».

Лідерами та переможцями особистого заліку тут стали, звичайно ж, представники Фінляндії, а от в командних змаганнях родоначальники цього виду програми пропустили перед собою російську збірну, ставши другими, команда України на третьому місці. Так само бронзову нагороду завоювала і наша жіноча команда.

Щодо юніорів, то вони і тут показали хороший результат: Юрій Гаращенко – золото, Альона Дрешель – срібло.

І, нарешті, останнім видом програми на світовій першості були «єврогородки», де українці вважалися фаворитами. Наші спортсмени підтвердили своє реноме – у всіх п’яти фіналах ми мали свого представника, щоправда перемогти зуміли лише у двох. Золоті нагороди отримали Антон Шильников та чоловіча команда.

Світлана Кочергіна повезла додому срібну нагороду, такий самий результат і у жіночої команди.

Також срібну нагороду ми маємо в змаганнях змішаних пар, отримали її Антон Шильников та Альона Захарова.

Серед юніорів на «відмінно» знову виступив Юрій Гаращенко – у нього золото, срібло у Олександра Костяного, а Альона Захарова поповнила скарбничку збірної бронзовою нагородою.

{social}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *