Збірна України візьме участь в ЧС з баскетболу 3х3

3x3_44У м. Женева вирішилась доля збірних команд, які в цьому році візьмуть участь у емпіонаті світу 2012 серед дорослих та юніорів.

У 2012-му до оргкомітету ФІБА надійшло понад 160 заявок від команд із більш ніж 50 країн світу. Це свідчить про неабиякий інтерес до баскетболу 3х3 по всій планеті.

Чемпіонат світу серед дорослих буде проходити у вічному місті Афіни, Греція (23-26 серпня). Збірні команди України — чоловіки та жінки — у складі щасливчиків та вже на початку серпня розпочнуть повноцінну підготовку до змагань. 

Список збірних-учасниць чемпіонату світу з баскетболу 3х3 (24 чоловічі та 24 жіночі команди):

ЧОЛОВІКИ — Аргентина, Бразилія, Чехія, Домініканська Республіка, Єгипет, Англія, Естонія, Франція, Греція, Гуам, Кот-д’Івуар, Латвія, Ливан, Непал, Росія, Румунія, Сербія, Словенія, Іспанія, Шрі-Ланка, Туреччина, Україна, США і Венесуела.

ЖІНКИ — Ангола, Аргентина, Австралія, Бразилія, Китайський Тайбей, Чехія, Англія, Естонія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Йорданія, Мексика, Непал, Нідерланди, Росія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Шрі-Ланка, Туреччина, Україна і США.

За матеріалом www.uastreetball.org 

{social}

{iarelatednews articleid=»1142,1133,826″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *