Збірна України з фітнесу перемогла на чемпіонаті світу

bodybuilding-women-wc2013-Maryna-Alf14-го вересня, коли вся країна відзначала День фізкультури і спорту, у Києві урочисто відкрили чемпіонат світу з жіночого бодібілдингу, фітнесу, бодіфітнесу, бікіні, атлетик фітнесу і фізик та чоловічого фітнесу, атлетик фітнесу і фізик. Перша для України подія такого масштабу стала успішною в усіх аспектах – організатори, Українська федерація бодібілдингу і фітнесу, яка минулого тижня стала новим колективним членом СКУ, отримали схвальні відгуки від учасників та гостей змагань, а збірна України перемогла у командному заліку чемпіонату.

В активі нашої команди 16 медалей – 6 золотих, 2 срібні і 8 бронзових. Плюс до цього абсолютними чемпіонками світу стали Наталія Назаренко у фітнесі та Ольга Караваєва у бодіфітнесі.

Загалом на турнір до Києва приїхало близько трьох сотень мускулистих атлетів і атлеток із сорока країн світу – рекордна кількість учасників для чемпіонатів під егідою Міжнародної федерації бодібілдингу і фітнесу (IFBB). Розігрувалося 20 комплектів нагород.

«За останні роки фітнес суттєво «виріс», спортсмени просто літають сценою, – говорить чемпіон Європи з фітнесу, чемпіон Всесвітніх ігор з джиу-джитсу Іван Настенко. – Рівень учасників змагань зараз дуже високий, і це приваблює глядачів. Не дивно, що учасники чемпіонату спричинили фурор у Києві».

Україну представляло одразу 40 спортсменів. Рівно половина з них подолала стадію півфіналів і змагалася у фінальному раунді. В індивідуальному заліку маємо такі здобутки за підсумками чемпіонату:

золото

— Наталія Назаренко (фітнес, понад 163 см)

— Антоніна Беребеня (бодіфітнес, до 158 см)

— Ольга Караваєва (бодіфітнес, понад 168 см)

— Ольга Чорноус (фізик, до 163 см)

— Марія Губанова (атлетик фітнес, понад 163 см)

— Андрій Хомицький (фізик, понад 178 см)

срібло

— Тетяна Парамонова (бодіфітнес, до 158 см)

— Наталія Дічковська (фізик, до 163 см)

бронза

— Оксана Оробець (фітнес, понад 163 см)

— Марина Альф (бодібілдинг)

— Інна Трофименкова (бодіфітнес, до 158 см)

— Наталія Іванкова (атлетик фітнес, до 163 см)

— Ольга Вязьметінова (бікіні, до 168 см)

— Алла Семенова (бікіні, понад 168 см)

— Федір Хашалов (чоловічий фітнес)

— Денис Гаврилов (атлетик фітнес, до 175 см).

{social}

{iarelatednews articleid=»1527,1479,1458,1410″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *