Збірна України з пляжного футболу вирушає на чемпіонат світу

altЗбірна України провела останній контрольний поєдинок в рамках підготовки до чемпіонату світу, який у перших числах вересня відбудеться в Італії. Суперником українців стала збірна Білорусі, з якою підопічні Сергія Кучеренка двічі зустрічалися наприкінці липня поточного року. У тих зустрічах синьо-жовті здобули перемоги з рахунком 4:3 і 3:2.
Склад збірної Білорусі у порівнянні з матчами місячної давності істотно змінився. З тих, хто грав проти України у липні, нині на поле вийшли лише Богайчук, Давидович, Пернай і Бокач.
Перший тайм звітної зустрічі пройшов за рівної гри. Можливо, трохи агресивніше в атаці зіграли білоруси. Вони і створили найнебезпечніший момент першої 12-хвилинки: після удару Ігоря Бріштеля м’яч, здавалося, ось-ось залетить у ворота господарів, але він застряг на лінії воріт. Його намагався добити в сітку Євген Гайдук, але тринадцятого номера гостей випередив Сергій Боженко, який у стрибку вибив м’яч подалі.
Другий тайм вийшов куди більш видовищним і багатшим на голи, за що вболівальники і люблять пляжний футбол. На 14-й хвилині українці провели класну атаку: Ігор Борсук обігрався з Пачевим і м’яко накинув м’яч в район дальньої штанги, звідки Зборовський з розвороту блискуче пробив по воротах – 1:0. Через кілька секунд Олег міг оформити дубль, але не зумів скористатися помилкою Олександра Богайчука, пробивши повз ворота. За нереалізований момент українці швидко поплатилися. Після вкидання м’яча з аута Андрія Давидовича залишили без нагляду, чим гравець збірної Білорусі і скористався, відправивши м’яч у дальній кут воріт.
Українці знову вийшли вперед завдяки супер-голу Боженка. Сергій, перебуваючи біля воріт власної команди, одним дотиком накинув собі м’яч, а другим – відправив його по дузі в дальню дев’ятку воріт суперників. За дві хвилини до закінчення другого періоду гості знову зрівняли рахунок. Сидоренко зумів відбити удар Бокача, але першим на добиванні знову був Вадим, який з другої спроби вже не промахнувся.
Також другий тайм запам’ятався ефектним сольним проходом Максима Назаренка. Сьомий номер української команди на швидкості обіграв двох суперників, після чого пробив по воротах – м’яч пролетів поруч зі штангою.
Переможний гол українці забили вже під час третьої 12-хвилинки. Гладченко зробив передачу на Ігоря Борсука, а той головою ефектно перекинув м’яч через воротаря, відправивши круглого у дальній верхній кут воріт. Були моменти у збірної України для того, щоб збільшити рахунок, але удари Корнійчука та Мозгового прийняв на себе каркас воріт. Втім, у білорусів також були небезпечні моменти. В одному з епізодів Руслан Пернай непогано пробив у падінні через себе, але його удару не вистачило точності.
У підсумку третя зустріч збірних України та Білорусі, як і дві попередні, завершилася мінімальною перемогою підопічних Сергія Кучеренка. Підготовка до чемпіонату світу практично закінчена і вже завтра українці вирушать до Італії, де їх суперниками на груповій стадії турніру стануть збірні Бразилії, Мексики та Японії.
Сергій Боженко (гравець національної збірної України):
— Не буває легких поєдинків, і сьогоднішній матч не став винятком. Білорусь сповідує закритий футбол, тому нам довелося непросто. З іншого боку ми все ж зуміли перемогти, але при цьому ще й не реалізували масу моментів.
— Твій гол у ворота білорусів, забитий в дев’ятку ударом з дальньої дистанції, як дві краплі води схожий на той, що ти забив у фіналі чемпіонату України у ворота «Майндшера». Це випадковість чи такі удари у тебе поставлені на потік?
— Може, це і нескромно з мого боку, але на тренуваннях я часто відпрацьовую дальні удари, напевно, в цьому й справа.
— Сергій Кучеренко, тренер нашої збірної, сказав, що рішення повернути вас у національну команду було обопільним, але дуже непростим. У чому для вас полягала головна складність такого кроку?
— Перш за все, потрібно було знайти час для підготовки. Я ж два роки не брав участі в матчах збірної, але зараз із кожним днем почуваю себе все краще і краще.
— З яким настроєм підходите до чемпіонату світу?
— Настрій хороший, але головне не те, з яким настроєм ми їдемо у Равенну, а те, з яким настроєм ми повернемося звідти.