Збірна України з самбо – третя на Кубку Президента РФ

sambo-russian-president-cupУ Москві відбувся Кубок Президента Російської Федерації з боротьби самбо – міжнародний турнір за участі найкращих за рейтингом збірних, який часто називають неофіційним командним чемпіонатом світу.

Збірна України посіла на турнірі третє місце. У півфіналі наші самбісти з рахунком 3:6 поступилися потужній команді Білорусі, яка напередодні домашнього чемпіонату світу (8-12-те листопада, Мінськ) привезла до Москви найсильніший склад. У матчі за бронзу українці перебороли казахстанських спортсменів – 6:3. Друге місце посіли білоруси. Ну, а першими вшосте поспіль стали росіяни, які ще жодного разу нікому не віддали Кубок Президента. На нинішньому турнірі російські спортсмени програли лише 3 сутички з 27-ми!

За словами фахівців, результат змагань абсолютно закономірний, адже сьогодні реальний розклад сил у самбо саме такий – попереду всіх Росія, далі її фактично єдиний кокурент Білорусь, ще трохи позаду – Україна.

Представники команд відзначили, що отримали чудову нагоду перевірити бійців перед чемпіонатом світу. Хоча спортивна складова на всі сто не задовольнила: «Як на мене, не вистачало накалу боротьби. – говорить голова Білоруської федерації самбо Володимир Япринцев. – Деякі команди, наприклад, Корея і Таджикистан, приїхали далеко не найсильнішим складом. Кому ж потрібні такі «туристи», які начисто програють по дев’ять сутичок у кожному матчі? Такі моменти не сприяють популяризації самбо у світі».

{social}

{iarelatednews articleid=»1130,1082″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *