Збірна України з сумо стала другою на міжнародних змаганнях у Росії

altЧоловіча збірна команда України взяла участь у 1-му міжнародному турнірі з сумо пам’яті Заслуженого тренера Росії Радислава Монгуша, що пройшов у місті Кизил (Тува, Росія).
Загалом на змаганнях виступили 53 спортсмена з 13-ти країн: України, Росії, Монголії, Польщі, Азербайджану, Японії, Грузії, Угорщини, Болгарії, Естонії, США, Молдавії та Нідерландів. Нашу державу представляло 11 суматорі, які за підсумками турніру вибороли друге загальнокомандне місце.
На рахунку українських борців одна срібна і три бронзові нагороду, крім того, одне п’яте місце та чотири сьомих. Єдине срібло, поступившись лише у фінальній сутичці, здобув уже досвідчений наш спортсмен, призер Всесвітніх ігор з єдиноборств Євген Козлятін, який виступає у категорії до 115 кілограмів (боролися 17 часників). Представляє Євген Луганську область.
Кримчанин Мідат Курбедінов став бронзовим призером у вазі до 85 кг (20 учасників), а його земляк Сергій Прядун – в абсолютній ваговій категорії (теж 20 атлетів). Ще одну медаль до скарбнички збірної, ставши третіми у командних змаганнях, коли жереб може звести між собою спортсменів абсолютно різної ваги, поклали Євген Козлятін, Сергій Прядун, Олександр Вересюк та найбільш досвідчений у цій команді Костянтин Єрмаков.
Перше командне місце беззаперечно виграла збірна Росії – 5 золотих, 3 срібні і 3 бронзові нагороди. Ми на другому місці, а на третьому родоначальники сумо японці, які привезли на турнір лише трьох учасників, і ті вибороли срібло та бронзу.