Збірна України з таїландського боксу – найкраща в Європі!

muay-thai-euro2013-team-ukraineЗбірна України з таїландського боксу Муей-Тай посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті Європи, що завершився у Португалії. Разом із командним кубком українці везуть додому 18 медалей: 5 золотих, 4 срібні і 9 бронзових (4 з них взяли наші юніори – Олег Гута, Артем Яценко, Владислав Микитась і Владислав Яценко).

У змаганнях дорослих розігрувалися не тільки звання найкращих на континенті, але й ліцензії на Всесвітні ігри з єдиноборств (SportAccord Combat Games, 18-26 жовтня, Санкт-Петербург). Щоб отримати заповітну перепустку, потрібно було вийти у фінал. І дев’ятеро наших бійців впоралися із завданням (шкодуємо тільки про виліт з боротьби вже після першого двобою чемпіона світу і Всесвітніх ігор з єдиноборств Ігоря Любченка).

Першу золоту медаль для України здобув Віталій Никифоров, який на одному диханні провів весь турнір у своїй ваговій категорії до 75 кілограмів. У фіналі українець у яскравій манері побив росіянина Артема Голика.

Почин Никифорова підтримав Сергій Куляба. У фіналі категорії до 67 кг він здолав сильного білоруса Андрія Кулебіна. Поєдинок був насичений бойовими діями, перемогти хотіли обидва, але Сергій, підтверджують очевидці, був об’єктивно кращим. Цю перемогу наш романтичний боєць присвятив своїй дівчині.

Далі в ринг вийшов український тяж Цотне Рогава. Вийшов, щоб отримати вітання з чемпіонством – суперник не з’явився.

muay-thai-euro2013-Vitaliy-NykyforovНатомість Олександр Прокуда мусив віддати для перемоги над казахстанцем Ісханом Галієвим усі сили. Українець досягнув мети і став чемпіоном Європи у вазі до 54 кг.

На завершення відмінний бій провів капітан збірної Костянтин Тришин (до 57 кг). Суперник з Росії, Кімран Набаті, теж проявив себе агресивним і вмілим файтером, але Костя грамотно розподілив сили, методично набирав очки і виграв непростий поєдинок.

Рената Швець (до 48 кг), Анастасія Шармонова (до 60 кг), Аліма Набієв (до 71 кг) і Михайло Василіогло (до 60 кг) також виглядали достойно, але свої фінали програли. У них срібні нагороди.

З бронзовими медалями завершили чемпіонат Роман Вагилевич (до 51 кг; команда подавала офіційний протест на результат півфінального двобою, в якому судді безпідставно віддали перемогу супернику українця, але нічого змінити не змогла), Валентин Бондаренко (до 48 кг), Сергій Папуша (до 71 кг), Станіслав Стадниченко (до 81 кг) і Олег Приймачов (до 91 кг).

{social}

{iarelatednews articleid=»1424,1305,1258″} 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *