Збірна з підводного плавання посіла третє загальнокомандне місце на ЧС!

Цими вихідними в Белграді (Сербія) завершився чемпіонат світу з підводного плавання. Як зазначає Федерація підводного спорту та підводної діяльності України, цьогорічний виступ був найкращим за всю історію участі нашої збірної. В активі українців 14 медалей, з них: 6 золотих, 5 срібних та 3 бронзових, та третє загальнокомандне місце.

Загалом участь у змаганнях взяли 275 спортсменів з 49 країн. Україну представляла збірна з 21 спортсмена.

Чемпіонами світу стали Колодяжний Данило (100 м, плавання в біластах) Одіноков Олександр (1500м плавання в ластах), Степанчук Євген (200м в біластах), Захаров Олексій (800 м плавання в ластах), Захаров Олексiй (6000 м плавання в ластах вiдкрита вода). Ще одне золото здобули українці в змішаній естафеті 4х 2000 м. До складу «золотої» команди увійшли: Олейнiкова Евгенiя, Мусiенко Крiстiна, Одиноков Олександр, Захаров Олексiй.

Срібні нагороди вибороли: Олєйнікова Євгенія (1500м плавання в ластах), Антоняк Анастасія (200м пл. в ластах), Грубнік Деніс ( 400 м з акв.); Олєйнікова Євгенія  (800 м плавання в ластах) та змішана команда у складі Артамонова Артура, Колодяжного Данила, Пікінер Ірини, Смірнової Маргарити в естафеті 4х100 м, плавання в біластах.

Бронзовими призерами світу стали: Захаров Олексій (400 м, плавання в ластах), Колодяжний Данило (50 м в біластах) та естафетна команда 4х200 м плавання в ластах (Вакарева Єлизавета, Мусієнко Крістіна, Трофімець Яна, Антоняк Анастасія).

Вітаємо спортсменів із чудовим виступом!

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *