Збірні України зіграють на чемпіонаті Європи з пляжного гандболу

beach-handball-ukr-cro«Готуй сани влітку, а воза взимку». Вже у лютому збірні України з пляжного гандболу розпочинають підготовку до чемпіонату Європи, який пройде з 9-го до 14-го липня у місті Рандерс (Данія).

І в чоловічому, і в жіночому турнірі зіграє 13 команд, серед яких і збірні України. Наші чоловіки потрапили до однієї групи з Угорщиною, Сербією, Туреччиною, Швецією і Хорватією, чинним чемпіоном континенту.

Суперники солідні, але боятися їх не варто: після тріумфального для України чемпіонату світу-2012, де хлопці вибороли срібло, поступившись лише бразильцям у фіналі (та й то – у серії буллітів), саме нашу команду мають називати фаворитом. Відзначимо, що для чоловічої збірної чемпіонат Європи стане чудовою підготовкою до Всесвітніх ігор (Калі, Колумбія, 25-те липня – 4-те серпня).

В іншій групі змагатимуться гандболісти з Росії, Данії, Норвегії, Іспанії, Польщі, Швейцарії та Італії.

Жіноча збірна України потрапила у компанію Норвегії, Польщі, Угорщини, Росії та Хорватії (як і чоловіки, хорватські дівчата теж є чинними чемпіонками Європи). Для української команди змагання будуть нагодою реабілітуватися за не зовсім вдалий виступ на попередній першості, у 2011-му, коли українки не змогли пробитися до плей-офф.

За тиждень до ЧЄ серед дорослих у Рандерсі відбудться також чемпіонати Європи серед молодіжних команд, але українці на ці змагання не потрапили.

Місто Рандерс планує організувати змагання під гаслом «Життя – це пляж», пропонуючи чудові умови на пляжі для гравців, а також додаткові заходи та розваги для учасників змагань і глядачів. Наразі підписаний договір з данською телекомпанією TV2 Sport про трансляцію змагань. Вона розповсюдить інформацію про пляжний гандбол по всій країні, в якій гандбол користується шаленою популярністю. Данська гандбольна федерація має амбітні плани збільшити кількість гравців у пляжний гандбол у Данії до 30 тисяч (!) у найближчі три роки.

{social}

{iarelatednews articleid=»1207″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *