Здобуток України у фіналі КС з підводного спорту

orientirovanie_pod_vodojНа початку серпня в естонському місті Вільянді відбулися фінальні змагання Кубку світу з підводного спорту. Понад 200 учасників сперечалися за нагороди у підводному орієнтуванні. Збірна України виборола п’ять нагород – два золота й три срібла.

Дворазовим переможцем фіналу КС-2016 став Олександр Золотов. Українець фінішував першим у вправах «орієнтири» та «зони».

Срібними призерами в індивідуальному турнірі стали ще двоє наших атлетів. Євген Золотов посів другий рядок у підсумковому протоколі вправи «орієнтири». А ось Антон Михайлов відзначився на другій позиції в «зонах».

Не залишилися ми без нагород і у групових змаганнях. Командне «срібло» здобули Олександр Золотов, Євген Золотов, Антон Михайлов і Максим Котов.

Відзначимо, що це літо стало врожайним для наших спортсменів. Зокрема, ми виграли 10 нагород на дорослому Чемпіонаті світу з підводного плавання в закритій та на відкритій воді, а також отримали шість ліцензій на турнір з підводного спорту під час Х Всесвітніх ігор.