Жіноча збірна України з самбо — друга в командному заліку світу

sambo2З 13 по 15 листопада у Касабланці (Марокко) проходив Чемпіонат світу зі спортивного та бойового самбо. Скарбничка збірної України поповнилася 13 нагородами – 2 золотими, 3 срібними й 8 бронзовими. Левова частка відзнак на рахунку жінок.

Першу золоту нагороду нашій команді принесла Наталя Смаль у вазі до 72 кг. Це другий подібний титул в кар’єрі спортсменки. Вона вже ставала чемпіонкою світу в 2007 році, але в категорії до 80 кг. На шляху до цьогорічної перемоги Смаль здолала на турнірі представниць Бельгії, Росії та Румунії.

Другу медаль найвищого ґатунку для української збірної здобула Марія Буйок у вазі до 52 кг. У «золотому» фіналі українка поборола чемпіонку світу 2014 року з Казахстану.

З титулами віце-чемпіонів світу додому повертаються Іван Васильчук (90 кг), Богдан Бабенко (57 кг, бойовий розділ) та Анатолій Волошинов (100 кг, бойовий розділ).

На цьогорічному планетарному форумі в нас масштабні «бронзові» здобутки. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Олена Сайко (64 кг), Ярослав Ритко (100 кг), Олексій Ниженко (82 кг); у бойовому самбо – Сергій Чорний (52 кг), Сергій Бобир (62 кг), Вадим Бурчак (74 кг), Максим Риндовський (82 кг), Димітрий Побережець (+ 100 кг).

Окрім того, в топ-5 світу фінішували Олеся Савчук (56 кг), Галина Ковальська (80 кг) і Дмитро Євдошенко (62 кг).

У командному заліку жіноча команда України стала другою, пропустивши вперед Росію та залишивши позаду Білорусь.

Прес-служба Спортивного Комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *