Жіноча збірна України з боулінгу пробилася на чемпіонат світу

bowling-women-team-ukraineУ голландському місті Тілбург завершився чемпіонат Європи з боулінгу серед жінок. Збірна України посіла восьме загальнокомандне місце і кваліфікувалася на чемпіонат світу 2013-го року (загалом від Європи на «світ» пройшло 15 команд).

Як ніколи близько наші дівчата підібралися до медалей. За результатами усіх ігор турніру до Мастерз-фіналу пробилися одразу дві українки – 4-разова чемпіонка Європи серед молоді Дарина Ковальова (19-те місце у заліку All-Event серед 153-х учасниць) та Олена Міщенко (24-те).

Окрім Ковальової і Міщенко, нашу країну у Нідерландах представляли Лілія Кононенко, Наталія Степигіна, Ольга Тарасова, Наталія Щербиніна, тренер Рон Хетфілд і менеджер Ніна Єфремова.

Найкраще себе проявити нашим вдалося у змаганнях п’ятірок, де Україна показала шостий результат, лише на одне очко відставши від голландської збірної. Перемогли у цьому розділі програми англійки.

В принципі, українки успішно виступили в усіх дисциплінах. У змаганнях двійок Дарина Ковальова з Оленою Міщенко фінішували на 12-му місці (чемпіонство святкували шведки Джолін Перссон Планефорс та Іда Андерссон). У напруженому суперництві трійок, коли до команди Ковальової й Міщенко додалася Тарасова, Україна стала 10-ю серед 48-ми команд (найкращими знову були шведські дівчата – Джолін Перссон Планефорс, Сандра Андерссон і Ребекка Ларсен, яка фінішувала першою також і в заліку All-Event).

У Мастерз-фіналі, де зіграли 24 найкращі спортсменки чемпіонату Європи, перемогла місцева улюблениця Софі ван дер Меєр. Србіло у німкені Біргіт Попплер, бронзові медалі – у шведок Планефорс і Ларсен.

Українська жіноча команда своє головне завдання – пробитися на чемпіонат світу – виконала. Тепер слово нашим чоловікам, які 16-26-го серпня зіграють на чемпіонаті Європи у Відні (Австрія).

{social}

{iarelatednews articleid=»1080,952″}


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *