Жовтневі здобутки танцювальних пар України

dancesport_latina_eurocup-2016На початку цього місяця португальське місто Фамалікан приймало дорослий Кубок Європи з латиноамериканської програми. Серед 20 претендентів на головних трофей була й українська пара – Роман Гербей/Оксана Лук’яненко. Наш танцювальний дует успішно провів весь турнір, діставшись фінальної стадії. У підсумку Гербей-Лук’яненко – срібні призери Кубку Європи-2016.

15 жовтня столиця Молдови Кишинів перетворилася на арену Чемпіонату світу з латини в категорії «Юніори 2». Тут ми були представлені двома дуетами, один з яких увійшов до топ-16 світу. Олексій Шевченко – Єлизавета Грінченко зупинилися на стадії чвертьфіналу.

І днями в Лондоні (Великобританія) відбулися одразу два міжнародних турніри. В рамках опену The London Ball 2016 у змаганнях професіоналів у програмі Стандарт відзначилися Стас Портаненко і Наталія Коляда. Вони стали сьомими серед 34 пар. А на International Championships в Альберт-холлі в любительському турнірі бальних танців топ-6 замкнули Ігор Рєзнік та Марія Поліщук.

Зазначимо, всі змагання проходять під егідою Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF).

Прес-служба Спортивного комітету України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *