Зіграно 5-й відбірковий тур чемпіонату України зі стрітболу

altУ Кіровограді відбувся перенесений 5-й відбірковий тур другого чемпіонату України зі стрітболу або вуличного баскетболу. Поборотися за вихід до фінального турніру мали нагоду представники Кіровоградської, Черкаської, Вінницької, Миколаївської та Одеської областей.
Участь у кіровоградському відборі взяли 6 команд, які за результатами групового турніру і визначили двох найкращих. Перше місце посіла команда «USB» (Кіровоград), яка виграла усі 5 зустрічей, друге – «5 на 5», що також представляє Кіровоград. В очній зустрічі «5 на 5» поступилася «USB» з рахунком 14:16.
У перервах між іграми публіку розважали виконавець бойового танцю «капоейра» Олександр Білий (Кіровоград), група «Репбент ресурс» (Кіровоград), реп-співачка Ксенія (Одеса), а упродовж усього турніру – DJ Андрей та МС Олександр Тодосієв.
Окрім командних змагань, було проведено також різноманітні конкурси. Найкращим снайпер (кидки з-за дуги) став Володимир Монзуль (БК «Ікар»). Найкращими данкерами визнали Дмитра Макєєва («5/5») та Сергія Степанова («USB»). У конкурсі для глядачів переміг 14-річний вихованець Київського спортивного ліцею-інтернату Іван Шаповал, котрий заслужив оплески публіки та грошовий приз від організаторів у розмірі 500 гривень. 
Нагадуємо, команди, які не пробилися до основної сітки змагань через відбіркові тури, матимуть шанс 29 липня поборотися за дві путівки у турнірі «Lucky Loser».
Заявки на цей турнір прийматимуться з 11 до 27 липня на електронну адресу uastreetball@ukr.net лише від команд, які брали участь у відбіркових турах ІІ чемпіонату України.
Фінал заплановано на 30-31 липня. У Києві гратимуть 14 найкращих команд України.
{social}
{iarelatednews articleid=»630,625,617,593,536,509,506,370″}

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *