Зіграно перший матч фіналу чемпіонату України з регбі

altПровідні регбійні команди України останніх років «КРЕДО-1963» (Одеса) й «Олімп» (Харків) зіграли перший матч фінальної серії за титул чемпіонів України з регбі-15.
Обидва колективи підійшли до вирішальних ігор у хорошій формі. Єдине, що можна відзначити, відсутність у складі «Кредо» двох ключових гравців – Георгія Гегідзе та Олексія Новокрещенова. Незважаючи на це, з місця в кар’єр рвонули саме одесити і вже на 5-й хвилині отримали можливість відкрити рахунок у матчі, але Микола Делієргієв зі штрафного пробив неточно.
Не встигли харків’яни розіграти м’яч, як помилка в обороні ледь не призвела до спроби одеситів, але подолати два метри до «заліковки» чемпіонів «кредівцям» виявилося не під силу. Після цього моменту гра дещо вирівнялася, а на 21-й хвилині матчу олімпійці відкрили рахунок. Порушення правил після розіграшу схватки з боку «КРЕДО-1963», і харків’яни у класичному стилі протаранили оборону господарів. Спроба на рахунку Олександра Цапенка, а реалізацію точно виконав Олег Косарєв – 7:0.
Одесити виявилися готові до такого розвитку подій, притиснули «Олімп» до залікової зони і змогли довести серію атак до логічного завершення (спроба на рахунку Павла Масюкова, реалізацію забив Віталій Краснодемський). Не минуло і п’яти хвилин, як штрафний за зрив атаки по центру воріт забив Косарєв. А вже під завісу першого тайму Сергій Церковний записав на свій рахунок дроп-гол – 13:7, команди йдуть на перерву.
Початок другої сорокахвилинки знову пройшов під тиском господарів поля, а Краснодемський з Монастирьовим по черзі не влучили по воротам з перспективних штрафних. Така марнотратність не могла пройти даремно, і вже в першій змістовній атаці «олімпійці» занесли спробу, яку на свій рахунок записав Микола Кірсанов. Олег Косарєв, на відміну від своїх візаві, знову був точний – 20:7.
Наступним спробою з реалізацією відзначився Олег Косарєв (27:7), а вже наступну атаку гостей дроп-голом завершив Сергій Церковний (30:7). До честі «КРЕДО» варто сказати, що команда доклала максимум зусиль, щоб відігратися, але ні часу, ні сил для цього вже не вистачило. Навіть жовта картка Анатолія Барвенка не допомогла «кредівцям» зменшити розрив. Фінальний свисток ознаменував перемогу чинного чемпіона 30:7 – як за рахунком, так і за грою. Втім, опускати руки одеситам поки зарано. 6-го листопада у Харкові відбудеться матч-відповідь, і в разі перемоги «КРЕДО-1963» (з будь-яким рахунком) буде призначена додаткова гра, переможець якої і стане чемпіоном України.