Зіграно ще 2 відбіркових тури чемпіонату України зі стрітболу

alt2-й відбірковий тур приймав Харків. За дві путівки до фіналу ІІ чемпіонату України зі стрітболу змагалися представники Харківської, Полтавської, Сумської та Луганської областей.
Сім команд-учасниць були розподілені на дві групи, де в одноколовому турнірі розігрували по 2 перепустки до фінальної групи. У фіналі також грали за коловою системою – кожен з кожним. Беззаперечну перемогу здобула харківська команда з оригінальною назвою «Не знаю». Друге місце, випередивши суперників за додатковими показниками, посіли ще одні оригінали з Харкова – «Моя улюблена команда». Поза фіналом чемпіонату опинилася команда «Авантаж-Політехнік» на чолі з капітаном збірної України Тимуром Арабаджи. Утім, «політехніки» матимуть ще один шанс – 29-го липня у турнірі «Lucky Loser» буде розіграно останні дві путівки до фіналу.
У третьому турі, що проходив у місті Українка Київської області, змагалися тільки 5 команд – з Українки, Обухова, Білої Церкви та Василькова. Спершу учасники провели груповий турнір, за результатами якого відсіяли найслабшого. Потім перейшли до ігор на виліт. У результаті у фіналі зустрілися «Біла Церква» й «Обухів». Білоцерківці виявилися сильнішими – 21:14.
Наступний відбірковий тур для команд АР Крим пройде у суботу в Ялті.
Наразі ж склад учасників фіналу виглядає наступним чином:
«Колосок» (м. Київ)
«Росичі» (м. Київ)
«Не знаю» (м. Харків)
«Моя улюблена команда» (м. Харків)
«Біла Церква» (м. Біла Церква)
«Обухів» (м. Обухів)
{social}
{iarelatednews articleid=»593,536,509,506,370″}
 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *